İlk Yağmur Kokulu 20 Çubuk Tütsü - First Rain

Ürün Kodu: LokmanAVM-100213

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM İLK YAĞMUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
First Rain İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet İlk Yağmur kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. İlk Yağmur Kokulu Tütsü İlk Yağmur Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM İLK YAĞMUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka İlk Yağmur kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

İlk Yağmur Kokulu Tütsü Kullanımı:
İlk Yağmur kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
İlk Yağmur kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. İlk Yağmur tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM İLK YAĞMUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM İLK YAĞMUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

İLK YAĞMUR KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem İlk Yağmur Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM İLK YAĞMUR KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #İlk_Yağmur_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır