İyi Sanş 20 Çubuk Tütsü - Good Luck

Ürün Kodu: LokmanAVM-100035

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM İYİ ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ
Good Luck İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem İyi Şans Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
İyi Şans Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet İyi Şans çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
İyi Şans Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. İyi Şans Tütsü İyili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
İyi Şans Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem İyi Şans Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • İyi Şans Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM İYİ ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka İyi Şans Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

İyi Şans Tütsü Kullanımı:
İyi Şans Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
İyi Şans tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. İyili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM İYİ ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ

HEM İYİ ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ

İYİ ŞANS 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem İyi Şans Çubuk Tütsü, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü hakkında, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü yorum, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü yorumları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü faydaları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü kullanımı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü zararları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü uyarılar, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü yararları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü satışı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü satan, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem İyi Şans Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü satan yerler, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü satılan, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü satılır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü etkileri, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü nerde, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü faydası, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ne kadar, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü fiyatı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü fiyatları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü detayları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem İyi Şans Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM İYİ ŞANS ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_İyi_Şans_Çubuk_Tütsü #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_içindekiler #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_kullanımı #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_faydaları #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_yararları #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_zararları #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_satışı #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_satan #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_faydası #İyi_Şans_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır