Kahve Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Coffee

Ürün Kodu: LokmanAVM-100037

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KAHVE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Coffee İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Kahve Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Kahve kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Kahve Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kahve Kokulu Tütsü Kahveli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Kahve Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kahve Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KAHVE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Kahve Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Kahve Kokulu Tütsü Kullanımı:
Kahve kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Kahve kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kahveli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KAHVE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KAHVE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KAHVE KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Kahve Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Kahve Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KAHVE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Kahve_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır