Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: Lokman-34142

Marka: Glory

% 22

İNDİRİM

33.80 TL 26.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GLORY KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT
BROWN HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Kahverengi Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Kahverengi Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Kahverengi Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Kahverengi Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır.
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Kahverengi Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Kahverengi Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Kahverengi Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI KAHVERENGİ (BROWN HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Kahverengi Hint Kınası, Glory Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Kahverengi Hint Kınası hakkında, Glory Kahverengi Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Kahverengi Hint Kınası yorum, Glory Kahverengi Hint Kınası yorumları, Glory Kahverengi Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Kahverengi Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Kahverengi Hint Kınası faydaları, Glory Kahverengi Hint Kınası kullanımı, Glory Kahverengi Hint Kınası zararları, Glory Kahverengi Hint Kınası zararlı mı, Glory Kahverengi Hint Kınası uyarılar, Glory Kahverengi Hint Kınası yararları, Glory Kahverengi Hint Kınası yararlı mı, Glory Kahverengi Hint Kınası satışı, Glory Kahverengi Hint Kınası satan, Glory Kahverengi Hint Kınası satış yerleri, Glory Kahverengi Hint KınasıI satılan yerler, Glory Kahverengi Hint Kınası satan yerler, Glory Kahverengi Hint Kınası nerede satılır, Glory Kahverengi Hint Kınası nereden alınır, Glory Kahverengi Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Kahverengi Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Kahverengi Hint Kınası satılan, Glory Kahverengi Hint Kınası satılır, Glory Kahverengi Hint Kınası etkileri, Glory Kahverengi Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Kahverengi Hint Kınası nerde, Glory Kahverengi Hint Kınası faydası, Glory Kahverengi Hint Kınası ne işe yarar, Glory Kahverengi Hint Kınası ne kadar, Glory Kahverengi Hint Kınası fiyatı, Glory Kahverengi Hint Kınası fiyatları, Glory Kahverengi Hint Kınası detayları, Glory Kahverengi Hint Kınası açıklamaları, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü yorum, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü satışı, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü satan, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü nerde, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü faydası, Glory Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kahverengi_Hint_Kınası #Glory #Glory_Kahverengi_Hint_Kınası #Kahverengi_Hint_Kınası_içindekiler #Kahverengi_Hint_Kınası_kullanımı #Kahverengi_Hint_Kınası_kullanılışı #Kahverengi_Hint_Kınası_faydaları #Kahverengi_Hint_Kınası_yararları #Kahverengi_Hint_Kınası_yan_etkileri #Kahverengi_Hint_Kınası_zararları #Kahverengi_Hint_Kınası_satışı #Kahverengi_Hint_Kınası_nerde_satılır #Kahverengi_Hint_Kınası_nerden_alınır #Kahverengi_Hint_Kınası_satan #Kahverengi_Hint_Kınası_faydası #Kahverengi_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır