Kakule Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Cardamom

Ürün Kodu: LokmanAVM-100038

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

20.80 TL 15.60 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KAKULE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Cardamom İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Kakule Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Kakule kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Kakule Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kakule Kokulu Tütsü Kakuleli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Kakule Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kakule Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KAKULE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Kakule Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Kakule Kokulu Tütsü Kullanımı:
Kakule kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Kakule kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kakuleli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KAKULE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KAKULE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KAKULE KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Kakule Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Kakule Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KAKULE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Kakule_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır