Karamela Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Butterscotch

Ürün Kodu: LokmanAVM-100039

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KARAMELA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Butterscotch İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Karamela Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Karamela kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Karamela Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Karamela Kokulu Tütsü Karamelali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Karamela Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Karamela Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KARAMELA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Karamela Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Karamela Kokulu Tütsü Kullanımı:
Karamela kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Karamela kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Karamelali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KARAMELA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KARAMELA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KARAMELA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Karamela Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Karamela Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KARAMELA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Karamela_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır