Karanfil Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Clove

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35159

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KARANFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Clove İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Karanfil kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Karanfil Kokulu Tütsü Karanfilli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Karanfil Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KARANFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Karanfil Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Karanfil Kokulu Tütsü Kullanımı:
Karanfil kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Karanfil kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Karanfilli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KARANFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KARANFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KARANFİL KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Karanfil Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Karanfil Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KARANFİL KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Karanfil_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır