Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML

Ürün Kodu: Lokman-34915

Marka: Bio Vitals

% 23

İNDİRİM

163.80 TL 126.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI 10ML

Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı - 10ML+10ML
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML İzin Belge:
Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Alfazen Ltd.Şti. Oruç Reis Mah. Giyim Kent Sitesi C-5 Blok B/179Sk. No:12 Esenler/İstanbul
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML İçindekiler:
Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü içerisinde; Propylene glycol, Biotinly-GHK, Soybean Ext. KORUYUCU VE PARABEN İÇERMEZ.
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Kullanımı:
Kaş ve Kirpik Bakım Yağı kullanılışı; Bakım yapılacak bölgenin temiz olamasına dikkat edilmelidir. Uygulamanın yatmadan önce yapılması tavsiye edilir. Hergün uygulanmasında sakınca yoktur.
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Yan Etkileri:
Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML Ürünü Açıklaması:

BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI

BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI

KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI

Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı 10ML ürünü, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı hakkında, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı hakkında açıklama, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yorum, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yorumları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı hakkındaki yorumlar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı açıklamalı detayları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı faydaları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı kullanımı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı zararları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı zararlı mı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı uyarılar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yararları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı yararlı mı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satışı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satan, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satış yerleri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım YağıI satılan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerede satılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nereden alınır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerelerde satılıyor, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerden alabilirim, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satılan, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı satılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı etkileri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nasıl kullanılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı nerde, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı faydası, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ne işe yarar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ne kadar, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı fiyatı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı fiyatları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı detayları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı açıklamaları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü kullanımı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları ve kullanımı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü hakkında, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü yorum, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satışı, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satan, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satış yerleri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satılan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü satan yerler, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerede satılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nereden alınır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerelerde satılıyor, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerden alabilirim, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü etkileri, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nasıl kullanılır, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü nerde, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydası, Bio Vitals Kaş ve Kirpik Bakım Yağı ürünü faydaları neler, BİO VİTALS KAŞ VE KİRPİK BAKIM YAĞI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı #Bio_Vitals #Bio_Vitals_Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_içindekiler #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_kullanımı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_kullanılışı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_faydaları #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_yararları #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_yan_etkileri #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_zararları #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_satışı #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_nerde_satılır #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_nerden_alınır #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_satan #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_faydası #Kaş_Kirpik_Bakım_Yağı_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır