Kayganlaştırıcı Jel ve Masaj Jeli 100ML

Ürün Kodu: Lokman-90117

Marka: Fiesta

% 26

İNDİRİM

23.40 TL 17.28 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

FİESTA KAYGANLAŞTIRICI JEL VE MASAJ JELİ
2in1 İstek Arttırıcı Formül 100ML (±%5)

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML İzin Belge:
Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli Üretici Firma; Turkuaz Sağlık Hiz. Medikal Tem. Kim. Ür. Ltd. Şti. İstanbul/Türkiye
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML İçindekiler:
Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü içerisinde; Hidroksi Etil Selüloz, Gliserin, Sitrik Asit, Aroma, Sodyum Sakkarin, Vitamin E, Aloevera, Propil Paraben, Etil Paraben, Deiyonize Su
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML Kullanımı:
Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli kullanılışı; Genital (vajina, penis) bölgeye istenildiği kadar sürün. İsteğe bağlı olarak kondomun içine ve dışına birkaç damla kadar sürerek zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz. Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli ile hiç hissetmediğiniz kadar özel anların keyfini doyasıya çıkarın.
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML Yan Etkileri:
Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML Ürünü Açıklaması:
 2 İN 1 KAYGANLAŞTIRICI JEL VE MESAJ JELİ - FIESTA LUBRICANT
(2in1 İstek Arttırıcı Formül) Net:100Ml.
Boya olmayan // Hipoallerjenik - Su Bazlı // Lateks Uyumlu

Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli ile hiç hissetmediğiniz kadar özel anların keyfini doyasıya çıkarın. Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli ile özgürlüğün keyfini doyasıya çıkarın. Partnerlerin yaşadığı kuruluk probleminin en eğlenceli çözümü Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli, su bazlı yumuşak yapısı sayesinde düzenli ve keyif dolu bir ilişki sağlayarak birlikteliğinize tutku katacak. Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli ile zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz. Su bazlı kayganlaştırıcı jel ve masaj jeli, Kuruluk probleminin en eğlenceli çözümüdür. Keyif dolu bir ilişki sağlayarak zevk ve hazzınızı arttırabilirsiniz.

Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli Ürünleri! Fiesta kayganlaştırıcı Jel ve masaj jeli , su bazlı, renksiz, kokusuz yapışmayan ve leke bırakmayan bir üründür. Vücudun doğal kayganlaştırıcı sıvısı gibi ipeksi yumuşaklıktadır ve keyfinizi arttıracaktır. Kondom ile kullanım için idealdir ve ekstra duyarlılık için hem erkek hem de bayanlar tarafından genital bölgeye uygulanabilir.

Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli 100ml. özel tüptedir.

Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli Kullanımında Kuruluk hissini ve acı riskini önleyip, hem kadın hem erkek için daha fazla duyarlılık ve keyif sağlayan tüketiciler tarafından büyük rağbet görüyor. Satışa sunulmasını takip eden haftalar içinde kendi kategorisinde en çok satan ürün olan Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli çiftlerin birbirine daha yakın ve tutkulu olmalarına yardımcı oluyor.

"Asıl eğlence şimdi başlıyor.'' 

Sloganıyla çiftlerin hayatına daha fazla zevk, heyecan ve eğlence katan yenilikçi ürünlerini birbiri ardına sunan Fiesta, şimdi de Türkiy'nin en yaygın kullanılan ve LokmanAVM.com online alışveriş sitesinde kendi kategorisinde çok satılanlar arasında üst sıralara yükselen Fiesta Özel 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli ürününü tüketicilerin beğenisine sundu. Ürünleriyle sunduğu eğlence ve zevkle özellikle gençler arasında korunma bilincini ve prezervatif gibi korunma ürünlerinin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlayan DKT International bünyesinde bulunan Fiesta'nın son ürünü Özel 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli, üstün kalitesinin yanı sıra 100 ml. özel ambalajındadır.

"Daha Fazla Heyecan, Keyf, Zevk, Haz ve Mutluluk İçin"

Eşlerin heyecan dolu ve keyifli bir cinsel deneyim yaşamaları için daha fazla zevk ve haz alması ve su bazlı olması itibariyle prezervatif ile birlikte kullanım için de idealdir. Prezervatif takılmadan önce içine birkaç damla eklenebileceği gibi, cinsel birleşme öncesinde genital bölgelere uygulandığında da hem erkek hem de kadınlarda ekstra duyarlılık sağlıyor ve yumuşaklığın derinden hissedilmesine yardımcı oluyor. Prezervatifin dışına sürüldüğünde kuruma hissi ve acı riskini ortadan kaldıran Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli, kuruluk sebebiyle meydana gelen prezervatif yırtılma riskini de büyük ölçüde azaltarak çiftlere güvenli bir korunma da sunuyor. Kolay açılıp kapatılabilen 100 ml.'lik tüpte satışa sunulan Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli kuruluktan kaynaklanan düzensiz cinsel ilişkilerde çiftlerin birbirine daha yakın ve tutkulu olmalarını ve birleşmeden daha fazla zevk almalarına yardımcı oluyor. Suyla durulandığında kolayca temizlenen Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli LokmanAVM.com'da değerli müşterilerimize ulaşıyor.

Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli İle Aşkın Ve Birlikteliğin Tadını Çıkarın. Partnerinizin Yaşadığı Kuruluk Probleminin En Renkli Çözümü Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli, Yumuşak Yapısı Ve Heyecanı Tetikleyen etkisi İle Tadına Doyum Olmayan Eğlenceler Sizi Ve Partnerinizi Bekliyor. Düzenli ve keyif dolu bir ilişki sağlayarak birlikteliğinize tutku zevk katacak. Cinsel deneyiminiz sırasında kullanacağınız bir kaç damla Fiesta 2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli ile ara verme, yanma veya acı hissi olmaksızın, stresten uzak, keyifli dakikalar geçireceksiniz.

"2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli İle İlişkinize Farklılıklar Katın!"

2in1 Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli alanında gerekli tüm sağlık sertifikalarına sahip olan ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kayganlaştırıcılar sınıfındaki en etkili ürünlerdendir. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri zararsız ve doğal olduğundan dolayı kişilerin dilediği miktarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kayganlaştırıcılar kendi içerisinde de farklı kulvarlarda ayrılabilmektedir. Bunlar, meyve aromalı, oral olarak kullanılan fantezi ürünleri olan yenilebilen tatlı kayganlaştırıcı jeller ve natürel kayganlaştırıcı jeller olarak da çeşitlilik gösterebilmektedir.

Kayganlaştırıcı jel ve masaj jeli  ürünleri çiftler arasında cinsel birleşim esnasında kullanılan doğal cinsel destek ürünleridir. Bu ürünler vajinal bölgenin darlık problemleri ve aynı zamanda da kuruluk problemlerine karşılık olarak kolaylıklar sağlayan yardımcı ürünlerdir. Kayganlaştırıcı jel ve masaj jeli ürünleri su bazlı ve zararsız yapısı ile kaygısızca kullanılabilmektedirxxx.

FİESTA KAYGANLAŞTIRICI JEL VE MASAJ JELİ

FİESTA KAYGANLAŞTIRICI JEL VE MASAJ JELİ

KAYGANLAŞTIRICI JEL VE MASAJ JELİ 100ML.

Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli 100ML ürünü, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli hakkında, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli hakkında açıklama, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli yorum, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli yorumları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli hakkındaki yorumlar, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli açıklamalı detayları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli faydaları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli kullanımı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli zararları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli zararlı mı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli uyarılar, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli yararları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli yararlı mı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli satışı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli satan, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli satış yerleri, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj JeliI satılan yerler, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli satan yerler, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli nerede satılır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli nereden alınır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli nerelerde satılıyor, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli nerden alabilirim, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli satılan, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli satılır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli etkileri, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli nasıl kullanılır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli nerde, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli faydası, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ne işe yarar, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ne kadar, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli fiyatı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli fiyatları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli detayları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli açıklamaları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü faydaları, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü kullanımı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü faydaları ve kullanımı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü hakkında, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü yorum, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü satışı, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü satan, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü satış yerleri, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü satılan yerler, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü satan yerler, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü nerede satılır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü nereden alınır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü nerelerde satılıyor, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü nerden alabilirim, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü etkileri, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü nasıl kullanılır, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü nerde, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü faydası, Fiesta Kayganlaştırıcı Jel Ve Masaj Jeli ürünü faydaları neler, FİESTA KAYGANLAŞTIRICI JEL VE MASAJ JELİ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli #Fiesta #Fiesta_Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_içindekiler #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_kullanımı #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_kullanılışı #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_faydaları #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_yararları #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_yan_etkileri #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_zararları #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_satışı #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_nerde_satılır #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_nerden_alınır #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_satan #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_faydası #Kayganlaştırıcı_Jel_Ve_Masaj_Jeli_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır