Kestane Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: LokmanAVM-100268

Marka: Golecha

% 82

İNDİRİM

13.00 TL 2.36 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GOLECHA KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT
Kestane Hint Kınası 10GR (±%5)

Golecha Kestane Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Kestane Hint Kınası Herbals Unlimited firması tarafından üretilmiştir. Firma ISO 9001, GMP (Good Manufacturing Practice) ve Helal sertifikalarına sahiptir.
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Kestane Hint Kınası ürünü içerisinde; Herbal Henna, Barium Peroxide, Cidric Acid Para Phenylenediamine, Magnesium Carbonate.
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Kestane Hint Kınası kullanılışı; Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Kestane Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Golecha Kestane Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Golecha Kestane Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Golecha Kestane Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!.
Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:

GOLECHA KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT

GOLECHA KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT

KESTANE HİNT KINASI 10GR

Golecha Kestane Hint Kınası, Golecha Kestane Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Golecha Kestane Hint Kınası hakkında, Golecha Kestane Hint Kınası hakkında açıklama, Golecha Kestane Hint Kınası yorum, Golecha Kestane Hint Kınası yorumları, Golecha Kestane Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Golecha Kestane Hint Kınası açıklamalı detayları, Golecha Kestane Hint Kınası faydaları, Golecha Kestane Hint Kınası kullanımı, Golecha Kestane Hint Kınası zararları, Golecha Kestane Hint Kınası zararlı mı, Golecha Kestane Hint Kınası uyarılar, Golecha Kestane Hint Kınası yararları, Golecha Kestane Hint Kınası yararlı mı, Golecha Kestane Hint Kınası satışı, Golecha Kestane Hint Kınası satan, Golecha Kestane Hint Kınası satış yerleri, Golecha Kestane Hint KınasıI satılan yerler, Golecha Kestane Hint Kınası satan yerler, Golecha Kestane Hint Kınası nerede satılır, Golecha Kestane Hint Kınası nereden alınır, Golecha Kestane Hint Kınası nerelerde satılıyor, Golecha Kestane Hint Kınası nerden alabilirim, Golecha Kestane Hint Kınası satılan, Golecha Kestane Hint Kınası satılır, Golecha Kestane Hint Kınası etkileri, Golecha Kestane Hint Kınası nasıl kullanılır, Golecha Kestane Hint Kınası nerde, Golecha Kestane Hint Kınası faydası, Golecha Kestane Hint Kınası ne işe yarar, Golecha Kestane Hint Kınası ne kadar, Golecha Kestane Hint Kınası fiyatı, Golecha Kestane Hint Kınası fiyatları, Golecha Kestane Hint Kınası detayları, Golecha Kestane Hint Kınası açıklamaları, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü faydaları, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü kullanımı, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü hakkında, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü yorum, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü satışı, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü satan, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü satış yerleri, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü satılan yerler, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü satan yerler, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü nerede satılır, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü nereden alınır, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü etkileri, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü nerde, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü faydası, Golecha Kestane Hint Kınası ürünü faydaları neler, GOLECHA KESTANE HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kestane_Hint_Kınası #Golecha #Golecha_Kestane_Hint_Kınası #Kestane_Hint_Kınası_içindekiler #Kestane_Hint_Kınası_kullanımı #Kestane_Hint_Kınası_kullanılışı #Kestane_Hint_Kınası_faydaları #Kestane_Hint_Kınası_yararları #Kestane_Hint_Kınası_yan_etkileri #Kestane_Hint_Kınası_zararları #Kestane_Hint_Kınası_satışı #Kestane_Hint_Kınası_nerde_satılır #Kestane_Hint_Kınası_nerden_alınır #Kestane_Hint_Kınası_satan #Kestane_Hint_Kınası_faydası #Kestane_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır