Kına Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Heena

Ürün Kodu: LokmanAVM-100041

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KINA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Heena İncense Sticks 20 Çubuk (±%5)

Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Kına Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Kına kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Kına Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kına Kokulu Tütsü Kınali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Kına Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kına Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KINA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
HHem Marka Kına Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Kına Kokulu Tütsü Kullanımı:
Kına kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Kına kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kınali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KINA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KINA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KINA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Kına Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Kına Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KINA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Kına_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır