Kiraz Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Cherry

Ürün Kodu: LokmanAVM-100042

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KİRAZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Cherry İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Kiraz kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kiraz Kokulu Tütsü Kirazli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kiraz Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KİRAZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Kiraz Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Kiraz Kokulu Tütsü Kullanımı:
Kiraz kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Kiraz kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kirazli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KİRAZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KİRAZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KİRAZ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Kiraz Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Kiraz Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KİRAZ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Kiraz_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır