Kırmızı Elma Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Red Apple

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35169

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Red Apple İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Kırmızı Elma kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kırmızı Elma Kokulu Tütsü Kırmızı Elmalı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kırmızı Elma Kokulu Tütsü Kırmızı Elmalı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Kırmızı Elma kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Kırmızı Elma Kokulu Tütsü Kullanımı:
Kırmızı Elma kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Kırmızı Elma kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Kırmızı Elmalı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

KIRMIZI ELMA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Kırmızı Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KIRMIZI ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Kırmızı_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır