Kızıl Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: Lokman-34140

Marka: Glory

% 22

İNDİRİM

33.80 TL 26.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GLORY KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT
BURGUNDY HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Kızıl Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Kızıl Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Kızıl Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Kızıl Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır.
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Kızıl Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Kızıl Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Kızıl Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Kızıl Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI AÇIK KIZIL (BURGUNDY HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Kızıl Hint Kınası, Glory Kızıl Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Kızıl Hint Kınası hakkında, Glory Kızıl Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Kızıl Hint Kınası yorum, Glory Kızıl Hint Kınası yorumları, Glory Kızıl Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Kızıl Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Kızıl Hint Kınası faydaları, Glory Kızıl Hint Kınası kullanımı, Glory Kızıl Hint Kınası zararları, Glory Kızıl Hint Kınası zararlı mı, Glory Kızıl Hint Kınası uyarılar, Glory Kızıl Hint Kınası yararları, Glory Kızıl Hint Kınası yararlı mı, Glory Kızıl Hint Kınası satışı, Glory Kızıl Hint Kınası satan, Glory Kızıl Hint Kınası satış yerleri, Glory Kızıl Hint KınasıI satılan yerler, Glory Kızıl Hint Kınası satan yerler, Glory Kızıl Hint Kınası nerede satılır, Glory Kızıl Hint Kınası nereden alınır, Glory Kızıl Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Kızıl Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Kızıl Hint Kınası satılan, Glory Kızıl Hint Kınası satılır, Glory Kızıl Hint Kınası etkileri, Glory Kızıl Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Kızıl Hint Kınası nerde, Glory Kızıl Hint Kınası faydası, Glory Kızıl Hint Kınası ne işe yarar, Glory Kızıl Hint Kınası ne kadar, Glory Kızıl Hint Kınası fiyatı, Glory Kızıl Hint Kınası fiyatları, Glory Kızıl Hint Kınası detayları, Glory Kızıl Hint Kınası açıklamaları, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü yorum, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü satışı, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü satan, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü nerde, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü faydası, Glory Kızıl Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY KIZIL HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kızıl_Hint_Kınası #Glory #Glory_Kızıl_Hint_Kınası #Kızıl_Hint_Kınası_içindekiler #Kızıl_Hint_Kınası_kullanımı #Kızıl_Hint_Kınası_kullanılışı #Kızıl_Hint_Kınası_faydaları #Kızıl_Hint_Kınası_yararları #Kızıl_Hint_Kınası_yan_etkileri #Kızıl_Hint_Kınası_zararları #Kızıl_Hint_Kınası_satışı #Kızıl_Hint_Kınası_nerde_satılır #Kızıl_Hint_Kınası_nerden_alınır #Kızıl_Hint_Kınası_satan #Kızıl_Hint_Kınası_faydası #Kızıl_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır