Koruma 20 Çubuk Tütsü - Protection

Ürün Kodu: LokmanAVM-100069

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ
Protection İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Koruma Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Koruma Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Koruma Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Koruma Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Koruma Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Koruma Kokulu Tütsü Koruma Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Koruma Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Koruma Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Koruma Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Koruma Tütsü Koruma Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Koruma tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

KorumaTütsü Kullanımı:
Koruma Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Koruma tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Koruma tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ

HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ

KORUMA 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Koruma Çubuk Tütsü, Hem Koruma Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Koruma Çubuk Tütsü hakkında, Hem Koruma Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Koruma Çubuk Tütsü yorum, Hem Koruma Çubuk Tütsü yorumları, Hem Koruma Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Koruma Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Koruma Çubuk Tütsü faydaları, Hem Koruma Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Koruma Çubuk Tütsü zararları, Hem Koruma Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Koruma Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Koruma Çubuk Tütsü yararları, Hem Koruma Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Koruma Çubuk Tütsü satışı, Hem Koruma Çubuk Tütsü satan, Hem Koruma Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Koruma Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Koruma Çubuk Tütsü satılan, Hem Koruma Çubuk Tütsü satılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü etkileri, Hem Koruma Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü nerde, Hem Koruma Çubuk Tütsü faydası, Hem Koruma Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Koruma Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Koruma Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Koruma Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Koruma Çubuk Tütsü detayları, Hem Koruma Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Koruma Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM KORUMA ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Koruma_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Koruma_Çubuk_Tütsü #Koruma_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Koruma_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Koruma_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Koruma_Çubuk_Tütsü_faydaları #Koruma_Çubuk_Tütsü_yararları #Koruma_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Koruma_Çubuk_Tütsü_zararları #Koruma_Çubuk_Tütsü_satışı #Koruma_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Koruma_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Koruma_Çubuk_Tütsü_satan #Koruma_Çubuk_Tütsü_faydası #Koruma_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır