Koyu Kahverengi Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: LokmanAVM-100270

Marka: Golecha

% 55

İNDİRİM

5.20 TL 2.36 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GOLECHA KOYU KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT
Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR(±%5)

Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Koyu Kahverengi Hint Kınası Golecha Herbals Unlimited firması tarafından üretilmiştir. Firma ISO 9001, GMP (Good Manufacturing Practice) ve Helal sertifikalarına sahiptir.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü içerisinde; Herbal Henna, Barium Peroxide, Cidric Acid Para Phenylenediamine, Magnesium Carbonate.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Koyu Kahverengi Hint Kınası kullanılışı; Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınızGolecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.
Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:

GOLECHA KOYU KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

GOLECHA KOYU KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT

KOYU KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR

Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası hakkında, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası hakkında açıklama, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası yorum, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası yorumları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası açıklamalı detayları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası faydaları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası kullanımı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası zararları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası zararlı mı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası uyarılar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası yararları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası yararlı mı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası satışı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası satan, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası satış yerleri, Golecha Koyu Kahverengi Hint KınasıI satılan yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası satan yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası nerede satılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası nereden alınır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası nerelerde satılıyor, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası nerden alabilirim, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası satılan, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası satılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası etkileri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası nasıl kullanılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası nerde, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası faydası, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ne işe yarar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ne kadar, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası fiyatı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası fiyatları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası detayları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası açıklamaları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü kullanımı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü hakkında, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü yorum, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü satışı, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü satan, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü satış yerleri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü satılan yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü satan yerler, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü nerede satılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü nereden alınır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü etkileri, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü nerde, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü faydası, Golecha Koyu Kahverengi Hint Kınası ürünü faydaları neler, GOLECHA KOYU KAHVERENGİ HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası #Golecha #Golecha_Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_içindekiler #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_kullanımı #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_kullanılışı #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_faydaları #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_yararları #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_yan_etkileri #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_zararları #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_satışı #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_nerde_satılır #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_nerden_alınır #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_satan #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_faydası #Koyu_Kahverengi_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır