Lavanta Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Precious Lavander

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35162

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM LAVANTA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Precious İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Lavanta kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Lavanta Kokulu Tütsü Lavantali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Lavanta Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM LAVANTA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Lavanta Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Lavanta Kokulu Tütsü Kullanımı:
Lavanta kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Lavanta kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Lavantali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM LAVANTA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM LAVANTA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

LAVANTA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Lavanta Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Lavanta Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM LAVANTA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Lavanta_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır