Leylak Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Lilac

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35225

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM LEYLAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Lilac İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Leylak Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Leylak kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Leylak Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Leylak Kokulu Tütsü Leylakli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Leylak Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Leylak Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM LEYLAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Leylak Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Leylak Kokulu Tütsü Kullanımı:
Leylak kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Leylak kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Leylakli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM LEYLAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM LEYLAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

LEYLAK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Leylak Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM LEYLAK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Leylak_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır