Limon Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Lemon

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35228

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Lemon İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Limon kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Limon Kokulu Tütsü Limonli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Limon Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Limon Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Limon Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Limon Kokulu Tütsü Kullanımı:
Limon kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Limon kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Limonli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

LİMON KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Limon Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Limon Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM LİMON KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Limon_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır