Limon Sarı Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: Lokman-34136

Marka: Glory

% 22

İNDİRİM

33.80 TL 26.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GLORY LİMON SARI HİNT KINASI 10GR PKT
LEMON YELLOW HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Limon Sarı Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Limon Sarı Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Limon Sarı Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Limon Sarı Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır. 
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Limon Sarı Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Limon Sarı Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Limon Sarı Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI LİMON SARI (LEMON YELLOW HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY LİMON SARI HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY LİMON SARI HİNT KINASI 10GR PKT

LİMON SARI HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Limon Sarı Hint Kınası, Glory Limon Sarı Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Limon Sarı Hint Kınası hakkında, Glory Limon Sarı Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Limon Sarı Hint Kınası yorum, Glory Limon Sarı Hint Kınası yorumları, Glory Limon Sarı Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Limon Sarı Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Limon Sarı Hint Kınası faydaları, Glory Limon Sarı Hint Kınası kullanımı, Glory Limon Sarı Hint Kınası zararları, Glory Limon Sarı Hint Kınası zararlı mı, Glory Limon Sarı Hint Kınası uyarılar, Glory Limon Sarı Hint Kınası yararları, Glory Limon Sarı Hint Kınası yararlı mı, Glory Limon Sarı Hint Kınası satışı, Glory Limon Sarı Hint Kınası satan, Glory Limon Sarı Hint Kınası satış yerleri, Glory Limon Sarı Hint KınasıI satılan yerler, Glory Limon Sarı Hint Kınası satan yerler, Glory Limon Sarı Hint Kınası nerede satılır, Glory Limon Sarı Hint Kınası nereden alınır, Glory Limon Sarı Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Limon Sarı Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Limon Sarı Hint Kınası satılan, Glory Limon Sarı Hint Kınası satılır, Glory Limon Sarı Hint Kınası etkileri, Glory Limon Sarı Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Limon Sarı Hint Kınası nerde, Glory Limon Sarı Hint Kınası faydası, Glory Limon Sarı Hint Kınası ne işe yarar, Glory Limon Sarı Hint Kınası ne kadar, Glory Limon Sarı Hint Kınası fiyatı, Glory Limon Sarı Hint Kınası fiyatları, Glory Limon Sarı Hint Kınası detayları, Glory Limon Sarı Hint Kınası açıklamaları, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü yorum, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü satışı, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü satan, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü nerde, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü faydası, Glory Limon Sarı Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY LİMON SARI HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Limon_Sarı_Hint_Kınası #Glory #Glory_Limon_Sarı_Hint_Kınası #Limon_Sarı_Hint_Kınası_içindekiler #Limon_Sarı_Hint_Kınası_kullanımı #Limon_Sarı_Hint_Kınası_kullanılışı #Limon_Sarı_Hint_Kınası_faydaları #Limon_Sarı_Hint_Kınası_yararları #Limon_Sarı_Hint_Kınası_yan_etkileri #Limon_Sarı_Hint_Kınası_zararları #Limon_Sarı_Hint_Kınası_satışı #Limon_Sarı_Hint_Kınası_nerde_satılır #Limon_Sarı_Hint_Kınası_nerden_alınır #Limon_Sarı_Hint_Kınası_satan #Limon_Sarı_Hint_Kınası_faydası #Limon_Sarı_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır