Mandalina Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Tangerine

Ürün Kodu: LokmanAVM-100043

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM MANDALİNA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Tangerine İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Mandalina kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Mandalina Kokulu Tütsü Mandalinali Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Mandalina Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM MANDALİNA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Mandalina Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Mandalina Kokulu Tütsü Kullanımı:
Mandalina kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Mandalina kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Mandalinali tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM MANDALİNA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM MANDALİNA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

MANDALİNA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Mandalina Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Mandalina Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM MANDALİNA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Mandalina_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır