Meditasyon 20 Çubuk Tütsü - Meditation

Ürün Kodu: LokmanAVM-100217

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM MEDİTASYON ÇUBUK TÜTSÜ
Meditation İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Meditasyon Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Meditasyon Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN). Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Meditasyon Çubuk Tütsü bulunur. (±%3)
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Meditasyon Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Meditasyon Kokulu Tütsü Meditasyon Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Meditasyon Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Meditasyon Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Meditasyon Kokulu Tütsü Meditasyonlı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM MEDİTASYON ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Meditasyon tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Meditasyon Tütsü Kullanımı:
Meditasyon Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Meditasyon tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Meditasyonlı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM MEDİTASYON ÇUBUK TÜTSÜ

HEM MEDİTASYON ÇUBUK TÜTSÜ

MEDİTASYON 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Meditasyon Çubuk Tütsü, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü hakkında, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü yorum, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü yorumları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü faydaları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü zararları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü yararları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü satışı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü satan, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Meditasyon Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü satılan, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü satılır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü etkileri, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü nerde, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü faydası, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü detayları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Meditasyon Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM MEDİTASYON ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Meditasyon_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Meditasyon_Çubuk_Tütsü #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_faydaları #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_yararları #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_zararları #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_satışı #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_satan #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_faydası #Meditasyon_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır