Menekşe Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Violet

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35231

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM MENEKŞE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Violet İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Menekşe kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Menekşe Kokulu Tütsü Menekşeli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Menekşe Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM MENEKŞE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Menekşe Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Menekşe Kokulu Tütsü Kullanımı:
Menekşe kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Menekşe kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Menekşeli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM MENEKŞE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM MENEKŞE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

MENEKŞE KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Menekşe Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Menekşe Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM MENEKŞE KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Menekşe_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır