Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt

Ürün Kodu: Lokman-34063

Marka: Doğan

% 35

İNDİRİM

39.00 TL 25.25 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DOĞAN BAHARATÇILIK
MEYAN KÖKÜ ÇUBUK PAKETLİ - 50GR

Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Meyan Kökü Çubuk Paketli - 50Gr
Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt İzin Belge:
Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü Üretici Firma: Türk Gıda Kodeksine uygun olarak, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının TR-34-K-009515 sayılı izni ile üretilmiştir. KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt İçindekiler:
Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü içerisinde; MEYAN KÖKÜ ÇUBUK
Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt Kullanımı:
Meyan Kökü Çubuk Pkt kullanılışı; Tarif 1: Çubuk meyan veya lif meyan kökü şeklindeki yapısına göre farklılık oluşturmaktadır. Meyan kökü çubuklarından bir meyan çubuğu (5-6gr.) kadarı bir su bardağı (200-250ml) kaynamış sıcak su içine katılır. Meyan Kökü çayı demlenmesi için 10-12 dakika kadar beklenir. Meyan Kökü çayı demlendikten sonra meyan çubuğu bardaktan çıkarılır. (Aynı meyan çubuğu gün içersinde 3-4 defa demlendirilebilir.) Oluşan Meyan Kökü çayından günde 2-3-4 defa tercihen aç karına ılık olarak içilir. Meyan Kökünün çayı isteğe göre demlendikten sonra tatlandırmak için bal, pekmez, şeker, limon katılabilir.
Tarif 2: Çubuk Meyan Kökünden 40-50gr. kadarı 1,5-2 lt. soğuk su içinde tencereye konur. Kaynamaya başlayınca 1-2 dakika kadar fokurdaması beklenir. Fokurdadıktan sonra kendi halinde soğuması demlenmesi için 5-6 saat beklenir. Bekledikten sonra süzür. Oluşan Meyan Kökü çayı serin bir yerde muhafaza edilir. Günde 3-4 su bardağı tercihen aç karına ılık olarak Meyan Kökü çayından içilir.
Tarif 3: Meyan Kökü çubuk ve lif olarak kullanılabildiği gibi, öğütülmüş, un edilmiş havanda dövülerek veya mikserde çekilerek toz olarak kullanılabilir. Bir tatlı kaşığıMeyan Kökü unu sade olarak üzerine su içilerek veya Bal, pekmez, yoğurt, su gibi herhangi bir şey ile iki misli kadar karıştırılır. Oluşan Meyan Kökü tozu macunu günde 3-4 defa tercihen aç karına yenilir.
Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt Yan Etkileri:
Meyan Kökü Çubuk Pkt Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt Ürünü Açıklaması:

DOĞAN MEYAN KÖKÜ ÇUBUK 50GR PKT

DOĞAN MEYAN KÖKÜ ÇUBUK 50GR PKT

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

MEYAN KÖKÜ ÇUBUK 50GR PKT

Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt, Doğan Meyan Kökü Çubuk 50Gr Pkt ürünü, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt hakkında, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt hakkında açıklama, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt yorum, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt yorumları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt hakkındaki yorumlar, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt açıklamalı detayları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt faydaları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt kullanımı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt zararları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt zararlı mı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt uyarılar, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt yararları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt yararlı mı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt satışı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt satan, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt satış yerleri, Doğan Meyan Kökü Çubuk PktI satılan yerler, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt satan yerler, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt nerede satılır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt nereden alınır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt nerelerde satılıyor, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt nerden alabilirim, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt satılan, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt satılır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt etkileri, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt nasıl kullanılır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt nerde, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt faydası, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ne işe yarar, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ne kadar, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt fiyatı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt fiyatları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt detayları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt açıklamaları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü faydaları, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü kullanımı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü hakkında, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü yorum, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü satışı, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü satan, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü satış yerleri, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü satılan yerler, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü satan yerler, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü nerede satılır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü nereden alınır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü nerden alabilirim, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü etkileri, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü nasıl kullanılır, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü nerde, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü faydası, Doğan Meyan Kökü Çubuk Pkt ürünü faydaları neler, DOĞAN MEYAN KÖKÜ ÇUBUK 50GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt #Doğan #Doğan_Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_içindekiler #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_kullanımı #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_kullanılışı #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_faydaları #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_yararları #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_yan_etkileri #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_zararları #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_satışı #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_nerde_satılır #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_nerden_alınır #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_satan #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_faydası #Meyan_Kökü_Çubuk_Pkt_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır