Meyve Suyu Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Fruit Punch

Ürün Kodu: LokmanAVM-100045

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM MEYVE SUYU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Fruit Punch İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Meyve Suyu kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Meyve Suyu Kokulu Tütsü Meyve Suyulı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM MEYVE SUYU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Meyve Suyu kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Meyve Suyu Kokulu Tütsü Kullanımı:
Meyve Suyu kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Meyve Suyu kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Meyve Suyulı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM MEYVE SUYU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM MEYVE SUYU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

MEYVE SUYU KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Meyve Suyu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM MEYVE SUYU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Meyve_Suyu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır