Mola Mistik Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Breaks All

Ürün Kodu: LokmanAVM-100032

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM MOLA MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Breaks All İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Mola Mistik kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Mola Mistik Kokulu Tütsü Mola Mistiklı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM MOLA MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Mola Mistik kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Mola Mistik Kokulu Tütsü Kullanımı:
Mola Mistik kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Mola Mistik kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Mola Mistiklı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM MOLA MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM MOLA MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

MOLA MİSTİK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Mola Mistik Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM MOLA MİSTİK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Mola_Mistik_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır