Moldavit Taşı 20 Çubuk Tütsü - Moldavite

Ürün Kodu: LokmanAVM-100067

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM MOLDAVİT TAŞI ÇUBUK TÜTSÜ
Moldavite İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Moldavit Taşı Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Moldavit Taşı çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Moldavit Taşı Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Moldavit Taşı Tütsü Moldavitli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Moldavit Taşı Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Moldavit Taşı Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM MOLDAVİT TAŞI ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Moldavit Taşı Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Moldavit Taşı Tütsü Kullanımı:
Moldavit Taşı Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Moldavit Taşı tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Moldavitli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM MOLDAVİT TAŞI ÇUBUK TÜTSÜ

HEM MOLDAVİT TAŞI ÇUBUK TÜTSÜ

MOLDAVİT TAŞI 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü hakkında, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü yorum, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü yorumları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü faydaları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü zararları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü yararları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü satışı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü satan, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Moldavit Taşı Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü satılan, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü satılır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü etkileri, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü nerde, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü faydası, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü detayları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Moldavit Taşı Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM MOLDAVİT TAŞI ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_faydaları #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_yararları #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_zararları #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_satışı #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_satan #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_faydası #Moldavit_Taşı_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır