Nilüfer Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Lotus

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35234

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM NİLÜFER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Lotus İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Nilüfer kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Nilüfer Kokulu Tütsü Nilüferli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Nilüfer Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM NİLÜFER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Nilüfer Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Nilüfer Kokulu Tütsü Kullanımı:
Nilüfer kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Nilüfer kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Nilüferli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM NİLÜFER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM NİLÜFER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

NİLÜFER KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Nilüfer Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM NİLÜFER KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Nilüfer_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır