Okaliptus Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Eucalyptus

Ürün Kodu: LOKMANAVM-90052

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM OKALİPTUS KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Eucalyptus İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Okaliptus kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Okaliptus Kokulu Tütsü Okaliptusli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Okaliptus Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM OKALİPTUS KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Okaliptus Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Okaliptus Kokulu Tütsü Kullanımı:
Okaliptus kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Okaliptus kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Okaliptusli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM OKALİPTUS KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM OKALİPTUS KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

OKALİPTUS KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Okaliptus Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM OKALİPTUS KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Okaliptus_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır