Paçuli Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Patchouli

Ürün Kodu: LokmanAVM-100222

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM PAÇULİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Patchouli İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Paçuli kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Paçuli Kokulu Tütsü Paçulili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Paçuli Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM PAÇULİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Paçuli Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Paçuli Kokulu Tütsü Kullanımı:
Paçuli kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Paçuli kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Paçulili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM PAÇULİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM PAÇULİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

PAÇULİ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Paçuli Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Paçuli Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM PAÇULİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Paçuli_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır