Pagan Büyüsü 20 Çubuk Tütsü - Pagan Magic

Ürün Kodu: LokmanAVM-100216

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM PAGAN BÜYÜSÜ ÇUBUK TÜTSÜ
Pagan Magic İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Pagan Büyüsü çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Pagan Büyüsü Tütsü Paganli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Pagan Büyüsü Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM PAGAN BÜYÜSÜ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Pagan Büyüsü Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Pagan Büyüsü Tütsü Kullanımı:
Pagan Büyüsü Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Pagan Büyüsü tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Paganli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM PAGAN BÜYÜSÜ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM PAGAN BÜYÜSÜ ÇUBUK TÜTSÜ

PAGAN BÜYÜSÜ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü hakkında, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü yorum, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü yorumları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü faydaları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü zararları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü yararları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü satışı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü satan, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Pagan Büyüsü Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü satılan, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü satılır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü etkileri, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü nerde, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü faydası, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü detayları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Pagan Büyüsü Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM PAGAN BÜYÜSÜ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_faydaları #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_yararları #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_zararları #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_satışı #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_satan #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_faydası #Pagan_Büyüsü_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır