Paranın Cezbi 20 Çubuk Tütsü - Attracts Money

Ürün Kodu: LokmanAVM-100068

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM PARANIN CEZBİ ÇUBUK TÜTSÜ
Attracts Money İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Paranın Cezbi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Paranın Cezbi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Paranın Cezbi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Paranın Cezbi Tütsü Paranınli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Paranın Cezbi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Paranın Cezbi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM PARANIN CEZBİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Paranın Cezbi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Paranın Cezbi Tütsü Kullanımı:
Paranın Cezbi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Paranın Cezbi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Paranınli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM PARANIN CEZBİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM PARANIN CEZBİ ÇUBUK TÜTSÜ

PARANIN CEZBİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü yorum, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü zararları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü yararları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü satışı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü satan, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Paranın Cezbi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü satılan, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü satılır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü nerde, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü faydası, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü detayları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Paranın Cezbi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM PARANIN CEZBİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_yararları #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_zararları #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_satışı #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_satan #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_faydası #Paranın_Cezbi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır