Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML

Ürün Kodu: LOKMAN-136006X01

Marka: HerbaDerm

% 21

İNDİRİM

440.70 TL 346.80 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 26 Temmuz, 2024 Cuma günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

HERBADERM RENK AÇICI LEKE KREMİ YÜZ İÇİN
KOYU LEKELERE RENK DÜZENSİZLİKLERİNE ETKİLİ 55ML (±%5)

Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML İzin Belge:
Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin Üretici Firma; Alpaya Dermaceuticals, Sanayi Cad. No:118-1A 34197 Yenibosna - İstanbul (Made in Turkey)
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML İçindekiler:
Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü içerisinde; Biberiye yaprağı özü (Rosmarinus Officinale Leaf Extract), Meyan Kökü Özü (Licorice Root Extract), Gliserin (Gylcerine), C Vitamini (Phosphate - Vitamin C), E Vitamini (Tocpherol Aceate -Vitamin E), Distile Su (Deionized Water), Glycerly, Stearete and Peg 100 Sterate, Octyl Methoxy Cinnamate, Niacinamide, Dicaprylyl Carbonate, Cyclomethicone, Caprylic Capric, Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Titanium Dioxide, Cetearyl Alcohol, Propylene Gylcol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Sodium Ascorbyl, Cera Alba, Centella Asiatica Extract, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Disodium EDTA, Sodium Metabisulfite, Sodium Cetearyl Sulphate, Lactic Acid, Carbomer, Xanthan Gum, Benzofenon-3, Fragrance, Phenoxyethanol, Ethylexylglycerine.
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML Kullanımı:
Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin kullanılışı; Cilt Lekeleri, Güneş Lekeleri, Yaşlılık Lekeleri, Bölgesel Karartılar, Renk Düzensizlikleri, Doğum Lekeleri, Sivilce İzleri, Diğer Hiperpigmentasyon Problemleri, Kahverengi Lekelere karşı temiz cilt üzerine uygulanır. Kremi yüzünüze, cildinize dairesel hareketlerle nazikçe yayınız. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak hafif masaj yaparak uygulanmalıdır.
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML Yan Etkileri:
Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Haricen kullanım içindir. Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
  • Herbaderm ürünleri sitemik dolaşıma geçmezler, etkileri cilt katmanlarında kalır. Bu yüzden güvenle kullanılabilir. Ancak hamilelik pek çok problemlere açık bir dönemdir. Olası problemlerin ürünlerimize maledilmemesi için mutlaka doktorunuza danışarak kullanmalısınız.
Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML Ürünü Açıklaması:

KOYU LEKELERE VE RENK DÜZENSİZLİKLERİNE KARŞI
HERBADERM - Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin - (55ML.e)

Güneş ışınları ve cilt yaşlanması melanin üretimini artırarak koyu lekelere ya da yüzde bölgesel kararmalara neden olur. Cilt homojen ve aydınlık görünümünü kaybeder. Sıradan kremlerin aksine Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin, ciltteki koyu lekeleri, güneş lekelerini, sivilce izlerini azaltmaya, koyu lekelerin rengini açarak cilt renginin homojen hale gelmesine yardımcı olur. İçerdiği UV filtreler yeni leke oluşumuna karşı etkilidir.

İçeriğindeki güçlü Cilt beyazlatıcı bitki özleri, vitaminler ve antioksidan bileşimleriyle Koyu Lekeler, Cilt Lekeleri, Güneş Lekeleri, Yaşlılık Lekeleri, Bölgesel Karartılar, Renk Düzensizlikleri, Doğum Lekeleri, Sivilce İzleri, Diğer Hiperpigmentasyon Problemleri, Kahverengi Lekelerde HerbaDerm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin etkilidir.

HerbaDerm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ile yüzünüzde, ense ve kulak derinizde daha aydınlık lekesiz bir cilde kavuşmanızı sağlarsınız. HerbaDerm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin Rengi koyulaşmış Cildinizdeki lekelere karşı güçlü bir etki sergilemektedir. UV filtreleri sayesinde yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cilt tonunu dengeleyerek cilt renginin homojen hale gelmesine, Kahverengi cilt lekelerinin, Ciltteki karartıları güneş ve yaşlılık lekelerine karşı etkilidir. Yüzünüze aydınlık bir görünüm verir.

YÜZ BEYAZLATICI BAKIM KREMİ

Güneş ışınları ve cilt yaşlanması melanin üretimini artırarak koyu lekelere ya da yüzde bölgesel kararmalara neden olur. Cilt homojen ve aydınlık görünümünü kaybeder. Sıradan kremlerin aksine Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin, ciltteki koyu lekeleri, güneş lekelerini, sivilce izlerini azaltmaya, koyu lekelerin rengini açarak cilt renginin homojen hale gelmesine yardımcı olur. İçerdiği UV filtreler yeni leke oluşumunu engellemeye karşı etkilidir.

Sıradan Kremlerden Farklı Bitkisel ve Doğal Aktif İçeriği ile;

C Vitamini: Güçlü beyazlatıcı etkisi sayesinde Cilt üzerindeki çillerin güneş ve yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltır. Cilt rengi homojen hale gelir. Melanin üretimini sınırlar. Kahverengi lekelerin rengini açar ve renk düzensizliklerine karşı etki gösterir.

Licorice Ekstraktı: Cilt beyazlatıcı ve renk düzensizliklerine karşı etkili bir bitki özüdür. Kahverengi lekelerin rengini açar ve cilt rengini aydınlatır. Cilt rengini homojen hale getirir. İzlerin ve çizgilerin görünümünü yumuşatır.

Niacinamide: Cilt renginin koyulaşmasını önler. Kahverengi cilt lekelerine karşı etkili bir vitamindir. Cilt rengini homojen hale getirir. İzlerin ve çizgilerin görünümünü yumuşatır.

Biberiye Ekstraktı (Centella Asiatica Ekstraktı): Çok kuru ve çatlamış cildi anında rahatlatır, pürüzsüzleştirir. Tahriş ve kızarıkları yatıştırır.

Laktik Asit: Peeling etkisi ile, ölü hücrelerin ciltten uzaklaştırılmasında etkilidir. Ciltteki sararmayı giderir, cilde aydınlık ve homojen bir görünüm kazandırır.

 Herbaderm başarılı bir üründür çünkü etkisini süratle göstermekte, çabuk emilmekte, yağlılık hissi vermemektedir. Herbaderm doğal ve organik bitkisel ürünlerle hazırlanmış cilt bakım ürün serisidir. Doğal aktifler, bitkisel yağlar, bitkisel ekstactlar, vitamin minerallerle hedef amacını başarı ile yerine getirmektedir. Herbaderm ile özenle oluşturulmuş formülasyonları, naturel içeriği ve çeşitleri nedeniyle güvenle kullanabileceğiniz, ve yanınızdan hiç bir zaman eksik etmeyeceğiniz, Herbaderm bakım setinizi oluşturabilirsiniz.

HerbaDerm Tüm Ürünlerinde:

Herbaderm ürünleri, kalite kontrol, mikrobiyolojik ve dermatolojik testlerden başarıyla geçmiştir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Herbaderm ürünlerinin formülasyonları, alanında uzman Eczacı ve Dermatologların işbirliğiyle oluşturulmuştur. Sinerjik etki ile formüle edildikleri için daha hızlı etki gösterirler. Herbaderm'ler gücünü içeriğindeki bitki özleri ve vitamin karışımlarından alır. Herbaderm ürünleri cildimizle uyumludur. Güvenli ve etkilidir. İçeriğindeki bitkisel aktif bileşenlerin faydaları literatürlerde yer almaktadır.

Tüm Herbaderm ürünleri, uluslararası akredite laboratuvarlarda dermatolojik testlerden geçmiştir. Bunu yanında bakteriyolojik testleri yapılmış olup tamamen Avrupa Kozmetik yönetmeliklerine uygun hammaddelerle üretilmektedir.

Herbaderm ürünleri, parabenler zincirlerinden hiçbirisini içermemez. Bunun yanında Formaldehid, Parafin, Petrolatum, Fitalatlar, tahriş edici kimyasallar, toksik hammaddeler, etkisi kanıtlanmamış kimyasallar Herbaderm ürünlerinde yer alamazlar. Yalnızca cilde dost aktifler kullanılır.

HerbaDerm Güzellik Vizyonu:

Herbaderm ürünleri, cilt bakımının lüks olmayıp, ihtiyaç olduğu, herkesin eşit olarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmayı hak ettiği ve her ürünün cilt için bir amacı olduğu felsefesini benimseyerek kurulmuştur.

Herbaderm en son kozmetik formüllerini eczacı uzmanlarının yardımıyla geliştirir. Herbaderm yalnızca en yeni ve etkisi kanıtlanmış bileşenleri kullanır. Herbaderm üstün kaliteli ürünleri en uygun fiyatıyla müşterilerine sunar. Sağlıklı cilt hedefi Herbaderm'in öncelikleri arasındadır ve cilt sağlığını ve gerçek güzelliğini açığa çıkarmayı hedefler.

HerbaDerm Ürünleri Aşağıdaki Niteliklere Sahiptir:

Hafif moleküler yapı, Ciltten kolay emilim, Hafif ve yağ içeriği düşük formül, Yüksek yoğunlukta aktif bileşen içeriği özelliklerine sahiptir.

HERBADERM RENK AÇICI LEKE KREMİ YÜZ İÇİN

HERBADERM RENK AÇICI LEKE KREMİ YÜZ İÇİN

RENK AÇICI LEKE KREMİ YÜZ İÇİN 55ML.

Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin 55ML ürünü, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin hakkında, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin hakkında açıklama, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin yorum, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin yorumları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin hakkındaki yorumlar, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin açıklamalı detayları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin faydaları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin kullanımı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin zararları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin zararlı mı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin uyarılar, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin yararları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin yararlı mı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin satışı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin satan, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin satış yerleri, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçinI satılan yerler, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin satan yerler, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin nerede satılır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin nereden alınır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin nerelerde satılıyor, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin nerden alabilirim, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin satılan, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin satılır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin etkileri, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin nasıl kullanılır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin nerde, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin faydası, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ne işe yarar, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ne kadar, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin fiyatı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin fiyatları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin detayları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin açıklamaları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü faydaları, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü kullanımı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü faydaları ve kullanımı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü hakkında, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü yorum, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü satışı, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü satan, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü satış yerleri, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü satılan yerler, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü satan yerler, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü nerede satılır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü nereden alınır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü nerelerde satılıyor, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü nerden alabilirim, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü etkileri, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü nasıl kullanılır, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü nerde, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü faydası, Herbaderm Renk Açıcı Leke Kremi Yüz İçin ürünü faydaları neler, HERBADERM RENK AÇICI LEKE KREMİ YÜZ İÇİN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin #Herbaderm #Herbaderm_Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_içindekiler #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_kullanımı #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_kullanılışı #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_faydaları #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_yararları #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_yan_etkileri #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_zararları #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_satışı #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_nerde_satılır #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_nerden_alınır #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_satan #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_faydası #Renk_Açıcı_Leke_Kremi_Yüz_İçin_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır