Sabah Sisi 20 Çubuk Tütsü - Morning Mist

Ürün Kodu: LokmanAVM-100072

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM SABAH SİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Morning Mist İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Sabah Sisi Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Sabah Sisi çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Sabah Sisi Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sabah Sisi Tütsü Sabahli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Sabah Sisi Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sabah Sisi Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM SABAH SİSİ ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Sabah Sisi Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Sabah Sisi Tütsü Kullanımı:
Sabah Sisi Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Sabah Sisi tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sabahli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM SABAH SİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

HEM SABAH SİSİ ÇUBUK TÜTSÜ

SABAH SİSİ 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü hakkında, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü yorum, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü yorumları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü faydaları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü zararları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü yararları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü satışı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü satan, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Sabah Sisi Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü satılan, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü satılır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü etkileri, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü nerde, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü faydası, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü detayları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Sabah Sisi Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM SABAH SİSİ ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_faydaları #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_yararları #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_zararları #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_satışı #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_satan #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_faydası #Sabah_Sisi_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır