Saç Bakım Yağı - Kuru Saç Bakımı 100ML

Ürün Kodu: Lokman-34022

Marka: Doğan

% 21

İNDİRİM

326.30 TL 259.20 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

DOĞAN SAÇ BAKIM YAĞI KURU SAÇ BAKIMI
CAM ŞİŞE 100 ML(±%5)

Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML İzin Belge:
Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı Üretici Firma: KALİTEST ISO 9001:2000 ve KALİTEST ISO 22000 Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip Bitkisel Yağlar fabrikasında üretilmiştir..
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML İçindekiler:
Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü içerisinde; ZEYTİN YAĞI, BADEM YAĞI, SUSAM YAĞI, HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI, DEFNE YAĞI, ÇÖERK OTU YAĞI, MENEKŞE YAĞI, E VİTAMİNİ, ESANS.
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML Kullanımı:
Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı kullanılışı; Her seferinde kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Saç diplerine friksiyon masaj yaparak, yedirerek uygulayınız. Strech film bone veya ılık havlu sarılarak en az 1-2 saat kadar bekletildikten sonra bitkisel şampuan veya sabun ile yıkayarak temizleyiniz. Uygulama öncesinde yıkanmış ve kurutulmuş temiz saça uygulanması etkisini daha da arttıracaktır. İlk kullanımlarda 5 gün 24 saatte bir defa uygulanır, sonrasında isteğe göre haftada 2-3 defa tekrar edilebilir.
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML Yan Etkileri:
Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temas ettirmeyiniz. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.
Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML Ürünü Açıklaması:
DOĞAN BAHARATÇILIK

BİTKİSEL KARIŞIM SAÇ BAKIM YAĞI - KURU SAÇLAR İÇİN

Saç dökülmelerinin stres, vitaminsizlik, iklim değişikliği gibi birçok sebebi bulunmaktadır. Kuru saç tipleri için üretilen saç bakım yağının bileşimindeki bitkisel yağlar ile saçlardaki dökülme, kırılma gibi sorunların çözümüne yardımcı olmak hedeflenmektedir. Bileşimindeki yağlar ile kırılmış şaç tellerinin onarılması kolaylaşmaktadır. Şaç derisi ve saç tellerinin beslenmesine yardım ederek saç dökülmelerini önler. Saç ve saç derisini besleyerek saç tellerinin kolay şekil alarak hacim ve naturel parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Saç diplerinden başlayarak friksiyon masaj yaparak, saç derisine de yedirerek uygulanır. Saç Bakım yağı uygulanmış saçlar strech film, bone yada ılık havlu ile sarılarak en az 1-2 saat bekletildikten sonra bitkisel şampuan veya sabun ile yıkayarak temizleyiniz. Uygulama öncesinde yıkanmış ve kurutulmuş temiz saça uygulanması etkisini daha da arttıracaktır. İlk kullanımlarda 5 gün 24 saatte bir defa uygulanır, sonrasında isteğe göre haftada 2-3 defa tekrar edilebilir.

Saç Bakım Yağı (Kuru Saçlar İçin) Kullanımı:

Her seferinde kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Saç diplerine friksiyon masaj yaparak, yedirerek uygulayınız. Strech film bone veya ılık havlu sarılarak en az 1-2 saat kadar bekletildikten sonra bitkisel şampuan veya sabun ile yıkayarak temizleyiniz. Uygulama öncesinde yıkanmış ve kurutulmuş temiz saça uygulanması etkisini daha da arttıracaktır. İlk kullanımlarda 5 gün 24 saatte bir defa uygulanır, sonrasında isteğe göre haftada 2-3 defa tekrar edilebilir.

DOĞAN SAÇ BAKIM YAĞI KURU SAÇ BAKIMI

DOĞAN SAÇ BAKIM YAĞI KURU SAÇ BAKIMI

DOĞAN BAHARAT BELGE VE SERTİFİKA:

Belgeyi incelemek için tıklayınız veya yan sekmede açınız.
Doğan Baharatçılık Gıda ve Tarım Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi     Doğan Baharatçılık İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası     Doğan Baharatçılık Kalitest iso 22000:2005 gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası    

SAÇ BAKIM YAĞI KURU SAÇ BAKIMI 100ML.

Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı, Doğan Saç Bakım Yağı kuru Saç Bakımı 100ML ürünü, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı hakkında, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı hakkında açıklama, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı yorum, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı yorumları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı hakkındaki yorumlar, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı açıklamalı detayları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı faydaları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı kullanımı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı zararları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı zararlı mı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı uyarılar, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı yararları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı yararlı mı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı satışı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı satan, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı satış yerleri, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç BakımıI satılan yerler, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı satan yerler, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı nerede satılır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı nereden alınır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı nerelerde satılıyor, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı nerden alabilirim, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı satılan, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı satılır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı etkileri, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı nasıl kullanılır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı nerde, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı faydası, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ne işe yarar, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ne kadar, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı fiyatı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı fiyatları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı detayları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı açıklamaları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü faydaları, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü kullanımı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü faydaları ve kullanımı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü hakkında, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü yorum, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü satışı, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü satan, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü satış yerleri, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü satılan yerler, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü satan yerler, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü nerede satılır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü nereden alınır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü nerelerde satılıyor, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü nerden alabilirim, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü etkileri, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü nasıl kullanılır, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü nerde, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü faydası, Doğan Saç Bakım Yağı Kuru Saç Bakımı ürünü faydaları neler, DOĞAN SAÇ BAKIM YAĞI KURU SAÇ BAKIMI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı #Doğan #Doğan_Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_içindekiler #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_kullanımı #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_kullanılışı #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_faydaları #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_yararları #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_yan_etkileri #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_zararları #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_satışı #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_nerde_satılır #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_nerden_alınır #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_satan #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_faydası #Saç_Bakım_Yağı_Kuru_Saç_Bakımı_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır