Sandal Ağacı Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Sandalo

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35180

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM SANDAL AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Sandalo İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Sandal Ağacı kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sandal Ağacı Kokulu Tütsü Sandal Ağacılı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sandal Ağacı Kokulu Tütsü Sandal Ağacılı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM SANDAL AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Sandal Ağacı kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Sandal Ağacı Kokulu Tütsü Kullanımı:
Sandal Ağacı kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Sandal Ağacı kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sandal Ağacılı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM SANDAL AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM SANDAL AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

SANDAL AĞACI KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Sandal Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM SANDAL AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Sandal_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır