Sandal Kralı 20 Çubuk Tütsü - Sandal King

Ürün Kodu: LokmanAVM-100219

Marka: Hem Tütsü

% 25

İNDİRİM

27.30 TL 20.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM SANDAL KRALI ÇUBUK TÜTSÜ
Sandal King İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Sandal Kralı Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Sandal Kralı çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Sandal Kralı Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sandal Kralı Tütsü Sandalli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Sandal Kralı Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sandal Kralı Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM SANDAL KRALI ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Sandal Kralı Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Sandal Kralı Tütsü Kullanımı:
Sandal Kralı Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Sandal Kralı tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sandalli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM SANDAL KRALI ÇUBUK TÜTSÜ

HEM SANDAL KRALI ÇUBUK TÜTSÜ

SANDAL KRALI 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü hakkında, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü yorum, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü yorumları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü faydaları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü zararları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü yararları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü satışı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü satan, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Sandal Kralı Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü satılan, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü satılır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü etkileri, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü nerde, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü faydası, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü detayları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Sandal Kralı Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM SANDAL KRALI ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_faydaları #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_yararları #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_zararları #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_satışı #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_satan #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_faydası #Sandal_Kralı_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır