Sarımsak Şampuanı Kokusuz 300 ML

Ürün Kodu: Lokman-54035

Marka: Thalia

% 24

İNDİRİM

133.90 TL 102.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

THALİA - SARIMSAK ŞAMPUANI KOKUSUZ (pH 5.5)
SARIMSAK ÖZLÜ BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI - SAÇ BAKIM SERİSİ
TÜRK MALI 300ML (±%5)

Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML İzin Belge:
Kokusuz Sarımsak Şampuanı Üretici Firma: TS 54 - Akten Kozmetik Sanayii ve Pazarlama Ltd. Şti.Turgut Reis Mh. Giyim Kent Sitesi B3 Blok B 106-26 Esenler - İSTANBUL, tarafından üretilmiştir.
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML İçindekiler:
Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü içerisinde; Peg 120 Methyl Glucose, Trioleatei Fragrance, BenzlyAlcohol, Methylchloroisothıazounone, Lavandula, Sodium Chloride, Undısodium, Edta, Citric, Acid, Linoleic,Acidlinalool, Propylen Glycol..
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML Kullanımı:
Kokusuz Sarımsak Şampuanı kullanılışı; Islak saça uygulayınız. Hafif friksiyon masaj yaparak saç ve derisine yedirip köpürtünüz. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj friksiyon yapılması etkisini arttırır. Ardından yeteri kadar bol ılık su ile durulayınız. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir.
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML Yan Etkileri:
Kokusuz Sarımsak Şampuanı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML Muhafaza ve Uyarı:
  • Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Göz ile temasında bol su ile yıkayınız.
Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML Ürünü Açıklaması:
SARIMSAK ŞAMPUANI KOKUSUZ (pH 5.5) - SARIMSAK ÖZLÜ BİTKİSEL YAĞ KARIŞIMLI 300ML.

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI BİTKİSEL ŞAMPUAN

PHYTO COMLEX AHL

Güçlü - Besleyici - Parlak - Yumuşak - Onarıcı - Süper Bakım

24 Farklı Doğal Bitki Ektresinin Belirlenmiş Oranlarda Karışımından Oluşan PHYTO COMPLEX AHL.

SARIMSAK ÖZLÜ ŞAMPUANIN FAYDALARI:

Sarımsak Özlü Bitkisel Yağ Karışımlı Şampuanın etken maddeleri laboratuar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. Thalia laboratuarı AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 farklı doğal bitki ektresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan PHYTO COMPLEX AHL. Cüce Palmiye (saw palmetto), Melek Otu (Angelica sinensi), Isırgan Otu (Urtica dioica), Yeşil Çay (Camellia sinensis) ekstrelerinin ve Kabak Çekirdeği yağı'nın 5- Dihidrotestosteron (5-DHT) hormonunu bloke edici etkilerinden dolayı doğal etmen kaynaklı saç dökülmesini engellemektedir. Ayrıca, Papatya (Matricaria chamomilla), Kına (lawsonia inermis), Biberiye (Rosmarinus officinalis) ekstreleri ve Buğday Proteinlerinin yoğun parlatıcı özellikleri sayesinde saçlara maksimum parlaklık ve yansıma kazandırır.

Thalia Sarımsak Özlü Bitkisel Yağ Karışımlı Şampuan saçları derinlemesine temizlerken aynı zamanda doğal bakımını da sağlar. İçeriğindeki panthenol ve bitki özleri sayesinde saçın nem dengesini uzun süre korur, şekil almasını sağlar ve taranmasını kolaylaştırır. Ekstra hacim ve parlaklık kazandırır. pH 5.5 değeri ile hassas saç derisinin pH değerini korumaya yardımcı olur. İçeriğindeki yoğun sarımsak ekstresi sayesinde saç köklerini güçlendirir. Antimikrobiyal yapısı sayesinde saç derisine ve saçta ki rahatsızlıkların giderilmesine fayda sağlamaktadır. Cilt deri rahatsızlıklarında dezenfekte olarak kullanılır.

Sarımsak bileşimindeki sülfür bileşikleri, vitamin ve mineraller sayesinde saçı köklerinden ucuna kadar besleyerek kırılma ve dökülmeye karşı maksimum koruma sağlar. Saç dökülmelerine karşı dış etkenlerle savaşarak saç dökülmelerini engellemektedir. Saç derisindeki sebum maddesini üretimini dengeleyerek aşırı yağlanmaya bağlı dökülmelerde saç kaybının önlenmesinde katkı sağlar. Yapılan araştırmalar, sarımsağın saç büyümesine, antienflamatuar, antibakteriyel ve antifungal özellikleri ile katkıda bulunduğunu ortaya çıkarmıştır. Saçlı derideki kan dolaşımını takviye ederek saçların gereği kadar beslenmesine katkı sağlamaktadır.

Sarımsak Özlü Şampuanın Kullanımı:

Islak saça uygulayınız. Hafif friksiyon masaj yaparak saç ve derisine yedirip köpürtünüz. En az 5 dakika saçta bekletilmesi bu sırada emilimin artırılması için saça masaj friksiyon yapılması etkisini arttırır. Ardından yeteri kadar bol ılık su ile durulayınız. Saç dökülmesine karşı olumlu sonuç alabilmek için düzenli kullanılması tavsiye edilir.

(Kynk: ŞİFALI BİTKİSEL SABUNLAR & ŞAMPUANLAR - Tarık DEMİRA.)

THALİA SARIMSAK ŞAMPUANI

THALİA ARDIÇ SARIMSAK ŞAMPUANI

KOKUSUZ SARIMSAK ŞAMPUANI 300ML.

Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı 300ML ürünü, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı hakkında, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı hakkında açıklama, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı yorum, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı yorumları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı hakkındaki yorumlar, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı açıklamalı detayları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı faydaları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı kullanımı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı zararları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı zararlı mı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı uyarılar, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı yararları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı yararlı mı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı satışı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı satan, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı satış yerleri, Thalia Kokusuz Sarımsak ŞampuanıI satılan yerler, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı satan yerler, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı nerede satılır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı nereden alınır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı nerelerde satılıyor, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı nerden alabilirim, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı satılan, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı satılır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı etkileri, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı nasıl kullanılır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı nerde, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı faydası, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ne işe yarar, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ne kadar, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı fiyatı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı fiyatları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı detayları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı açıklamaları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü faydaları, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü kullanımı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü faydaları ve kullanımı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü hakkında, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü yorum, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü satışı, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü satan, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü satış yerleri, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü satılan yerler, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü satan yerler, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü nerede satılır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü nereden alınır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü nerelerde satılıyor, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü nerden alabilirim, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü etkileri, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü nasıl kullanılır, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü nerde, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü faydası, Thalia Kokusuz Sarımsak Şampuanı ürünü faydaları neler, THALİA KOKUSUZ SARIMSAK ŞAMPUANI ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı #Thalia #Thalia_Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_içindekiler #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_kullanımı #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_kullanılışı #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_faydaları #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_yararları #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_yan_etkileri #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_zararları #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_satışı #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_nerde_satılır #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_nerden_alınır #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_satan #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_faydası #Kokusuz_Sarımsak_Şampuanı_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır