Sedefotu Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Arruda

Ürün Kodu: LokmanAVM-100059

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM SEDEFOTU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Arruda İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Sedefotu kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sedefotu Kokulu Tütsü Sedefotuli Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sedefotu Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM SEDEFOTU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Sedefotu Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Sedefotu Kokulu Tütsü Kullanımı:
Sedefotu kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Sedefotu kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sedefotuli tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM SEDEFOTU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM SEDEFOTU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

SEDEFOTU KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Sedefotu Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM SEDEFOTU KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Sedefotu_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır