Sedir Ağacı Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Cedar

Ürün Kodu: LOKMANAVM-35240

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 29 Mayıs, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM SEDİR AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Cedar İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Sedir Ağacı kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sedir Ağacı Kokulu Tütsü Sedir Ağacılı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Sedir Ağacı Kokulu Tütsü Sedir Ağacılı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM SEDİR AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Sedir Ağacı kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Sedir Ağacı Kokulu Tütsü Kullanımı:
Sedir Ağacı kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Sedir Ağacı kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Sedir Ağacılı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM SEDİR AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM SEDİR AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

SEDİR AĞACI KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Sedir Ağacı Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM SEDİR AĞACI KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Sedir_Ağacı_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır