Şeftali Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Peach

Ürün Kodu: LokmanAVM-100225

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM ŞEFTALİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Peach İncense Sticks 20 Çubuk (±%3)

Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Şeftali kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Şeftali Kokulu Tütsü Şeftalili Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Şeftali Kokulu Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ŞEFTALİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Şeftali Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir

Şeftali Kokulu Tütsü Kullanımı:
Şeftali kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Şeftali kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Şeftalili tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ŞEFTALİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ŞEFTALİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ŞEFTALİ KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Şeftali Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Şeftali Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM ŞEFTALİ KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Şeftali_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır