Şehnaz Dövme Tüp Kınası Kızıl 25Gr

Ürün Kodu: LokmanAVM-100653X01

Marka: Golecha

% 24

İNDİRİM

7.80 TL 5.90 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINA KIZIL
Golecha Paste Henna Maroon Cone Original 25Gr (±%2)

Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR İzin Belge:
Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl üretici firma Golecha Herbals Unlimited. Made in India.  Ürün helal sertifikasına sahiptir.
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR İçindekiler:
Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl ürünü içerisinde; Henna, D.M. Water, Eucalyptus, Guar Gum, Phenonip, Erythrosine, Diphenhydramine
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR Kullanımı:
Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl kullanılışı; Golecha Geçici Şehnaz DÖVME TÜP Kınası Kullanımı ile İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR Yan Etkileri:
Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
Golecha Şehnaz DÖVME TÜP Kına Kızıl 25GR Ürünü Açıklaması:

GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINA KIZIL

GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINA KIZIL

ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINASI KIZIL 25GR

Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl 25GR ürünü, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl hakkında, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl hakkında açıklama, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl yorum, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl yorumları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl hakkındaki yorumlar, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl açıklamalı detayları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl faydaları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl kullanımı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl zararları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl zararlı mı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl uyarılar, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl yararları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl yararlı mı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl satışı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl satan, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl satış yerleri, Golecha Dövme Tüp Kına KızılI satılan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl satan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl nerede satılır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl nereden alınır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl nerelerde satılıyor, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl nerden alabilirim, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl satılan, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl satılır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl etkileri, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl nasıl kullanılır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl nerde, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl faydası, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ne işe yarar, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ne kadar, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl fiyatı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl fiyatları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl detayları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl açıklamaları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü faydaları, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü kullanımı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü faydaları ve kullanımı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü hakkında, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü yorum, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü satışı, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü satan, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü satış yerleri, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü satılan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü satan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü nerede satılır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü nereden alınır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü nerelerde satılıyor, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü nerden alabilirim, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü etkileri, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü nasıl kullanılır, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü nerde, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü faydası, Golecha Dövme Tüp Kına Kızıl ürünü faydaları neler, GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINASI KIZIL ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl #Golecha #Golecha__Dövme_Tüp_Kına_Kızıl #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_içindekiler #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_kullanımı #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_kullanılışı #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_faydaları #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_yararları #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_yan_etkileri #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_zararları #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_satışı #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_nerde_satılır #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_nerden_alınır #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_satan #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_faydası #_Dövme_Tüp_Kına_Kızıl_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır