Şehnaz Dövme Tüp Kınası Siyah 25Gr

Ürün Kodu: LokmanAVM-100656X01

Marka: Golecha

% 74

İNDİRİM

18.20 TL 4.72 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINA SİYAH
Golecha Paste Henna Black Cone Original 25Gr (±%2)

Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR İzin Belge:
Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah üretici firma Golecha Herbals Unlimited. Made in India.  Ürün helal sertifikasına sahiptir.
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR İçindekiler:
Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah ürünü içerisinde; Henna, D.M. Water, Eucalyptus, Guar Gum, Phenonip, Erythrosine, Diphenhydramine
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR Kullanımı:
Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah kullanılışı; Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kınası Kullanımı ile İstediğiniz her deseni, şablonu veya kişiye özel çizimi tüp kına ile sağlarsınız. El, ayak ve tüm vücüdunuzda istediğiniz bölgede şekili çizimi tüp kınanın kalem ucu ile oluşturduktan sonra 1 saat kadar kuruyana kadar bekleyiniz. Vücudunuza uyguladığınız işlem tamamlanıp kuruduktan sonra yıkayınız. Kişisel olarak oluşturduğunuz deseniniz hazırdır.
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR Yan Etkileri:
Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.!
Golecha Şehnaz Dövme Tüp Kına Siyah 25GR Ürünü Açıklaması:

GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINA SİYAH

GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINA SİYAH

ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINASI SİYAH 25GR

Golecha Dövme Tüp Kına Siyah, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah 25GR ürünü, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah hakkında, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah hakkında açıklama, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah yorum, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah yorumları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah hakkındaki yorumlar, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah açıklamalı detayları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah faydaları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah kullanımı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah zararları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah zararlı mı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah uyarılar, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah yararları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah yararlı mı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah satışı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah satan, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah satış yerleri, Golecha Dövme Tüp Kına SiyahI satılan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah satan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah nerede satılır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah nereden alınır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah nerelerde satılıyor, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah nerden alabilirim, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah satılan, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah satılır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah etkileri, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah nasıl kullanılır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah nerde, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah faydası, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ne işe yarar, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ne kadar, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah fiyatı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah fiyatları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah detayları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah açıklamaları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü faydaları, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü kullanımı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü faydaları ve kullanımı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü hakkında, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü yorum, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü satışı, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü satan, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü satış yerleri, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü satılan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü satan yerler, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü nerede satılır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü nereden alınır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü nerelerde satılıyor, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü nerden alabilirim, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü etkileri, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü nasıl kullanılır, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü nerde, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü faydası, Golecha Dövme Tüp Kına Siyah ürünü faydaları neler, GOLECHA ŞEHNAZ DÖVME TÜP KINASI SİYAH ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah #Golecha #Golecha__Dövme_Tüp_Kına_Siyah #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_içindekiler #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_kullanımı #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_kullanılışı #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_faydaları #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_yararları #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_yan_etkileri #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_zararları #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_satışı #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_nerde_satılır #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_nerden_alınır #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_satan #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_faydası #_Dövme_Tüp_Kına_Siyah_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır