Siyah Hint Kınası 10Gr Pkt

Ürün Kodu: Lokman-34132

Marka: Glory

% 22

İNDİRİM

33.80 TL 26.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT
BLACK HENNA TEKLİ PAKET 10GR (±%5)

Glory Siyah Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt İzin Belge:
Siyah Hint Kınası Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün 47617 Sayılı izni ile 5324 Sayılı Kozmetik Kanunu'na göre ithal edilmiştir. İthalatçı Firma: Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş.
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt İçindekiler:
Siyah Hint Kınası ürünü içerisinde; Kına Tozu (Herbal Henna Powder), Citric Asit, 4-Amino M-Cresol (Rodol3M4Ap), Thymes Leaves
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Kullanımı:
Siyah Hint Kınası kullanılışı; Kullanma Talimatı Aşağıda Detaylı Şekilde anlatılmıştır.
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Yan Etkileri:
Siyah Hint Kınası Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Muhafaza ve Uyarı:
  • Glory Siyah Hint Kınası Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Glory Siyah Hint Kınası ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Glory Siyah Hint Kınası ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız.
Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt Ürünü Açıklaması:
GLORY HENNA - HİNT KINASI AÇIK SİYAH (BLACK HENNA) - TEKLİ PAKET 10Gr.
Kına, küçük bir çalı yaprağıdır. Kına çalısı yaprakları koparılıp toplandıktan sonra dinlenmeye bırakılarak kurutulur. İşlenmek için toz haline getirilir. Kına naturel doğal bir saç boyası olarak kullanılır. Ayrıyaten geçici olan dövmelerin yapımında kullanılır.

Kullanma Talimatı: Kınayı her seferinde uygulamadan önce saçlarınızı yıkayıp kuruduktan sonra uygulayınız. Kınayı kullanırken ellerinize eldiven takınız.

Kına poşetini küçük bir kaseye boşaltınız ve kına tozunu macun kıvamına getirmek için su ekleyiniz. Kına-su karışımını üçe bir oranında yapınız. Bir ölçek kına, üç ölçek su ekleyiniz. Çok iyi karıştırınız ve karışım içinde topaklaşma kalmamasına dikkat ediniz. Macun kıvamına gelen karışımı hemen kullanınız. Eğer uzun süre kullanılmazsa boyanın etkinliği azalır. Kınayı saçınıza uygularken tarak ve fırça kullanınız. Tarak ile saçlarınızı küçük tutamlar halinde ayırınız ve karışımı saçınıza fırça yardımı ile kökten uca doğru uygulayınız. Boyanmamış yer kalmamasına dikkat ediniz. Alın çevresindeki saç diplerine tekrar tekrar uygulayınız. Saçlarınız uzun ise saçınızı başınızın üzerinde topuz yapar gibi toplayınız. Saçınızın macun şeklindeki kınanın rengini tamamıyla alması ve kuruması 30 dakika sürer. Daha çabuk sonuç alabilmek için saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Saçlarınız tamamıyla kuruduktan sonra saçlarınızı bitkisel sabun veya şampuan ile yıkayınız. Durulama esnasında bol su kullanarak saçınızdan akan su, tamamıyla renksiz ve duru olana kadar yıkayınız. Saçınızı makine ya da havlu ile kuruttuktan sonra istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Bir poşetin içindeki kınanın tamamını bir defa da kullanınız. Kalanını saklamayınız. Artık kına veya kalıntılarını kullanmayınız.

UYARI: Kirpik ya da kaşlarınızı boyamak için kullanmayınız. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Cilt deri alerjik reaksiyon testi için: Kınaya alerjiniz olup olmadığını test etmek için, macun kıvamındaki kınadan çok az bir miktar dirseğinizin iç kısmına sürünüz ve kuruması için bir süre bekleyiniz. Daha sonra cildiniz kınaya herhangi bir tepki veriyor mu kontrol ediniz. Kızarma, yanma ya da kaşınma gibi durumlar gerçekleşirse ürünü kullanmayınız. Eğer bu gibi durumlarla karşılaşmazsanız kınayı güven içinde kullanabilirsiniz.

GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT

Glory Siyah Hint Kınası, Glory Siyah Hint Kınası 10GR Pkt ürünü, Glory Siyah Hint Kınası hakkında, Glory Siyah Hint Kınası hakkında açıklama, Glory Siyah Hint Kınası yorum, Glory Siyah Hint Kınası yorumları, Glory Siyah Hint Kınası hakkındaki yorumlar, Glory Siyah Hint Kınası açıklamalı detayları, Glory Siyah Hint Kınası faydaları, Glory Siyah Hint Kınası kullanımı, Glory Siyah Hint Kınası zararları, Glory Siyah Hint Kınası zararlı mı, Glory Siyah Hint Kınası uyarılar, Glory Siyah Hint Kınası yararları, Glory Siyah Hint Kınası yararlı mı, Glory Siyah Hint Kınası satışı, Glory Siyah Hint Kınası satan, Glory Siyah Hint Kınası satış yerleri, Glory Siyah Hint KınasıI satılan yerler, Glory Siyah Hint Kınası satan yerler, Glory Siyah Hint Kınası nerede satılır, Glory Siyah Hint Kınası nereden alınır, Glory Siyah Hint Kınası nerelerde satılıyor, Glory Siyah Hint Kınası nerden alabilirim, Glory Siyah Hint Kınası satılan, Glory Siyah Hint Kınası satılır, Glory Siyah Hint Kınası etkileri, Glory Siyah Hint Kınası nasıl kullanılır, Glory Siyah Hint Kınası nerde, Glory Siyah Hint Kınası faydası, Glory Siyah Hint Kınası ne işe yarar, Glory Siyah Hint Kınası ne kadar, Glory Siyah Hint Kınası fiyatı, Glory Siyah Hint Kınası fiyatları, Glory Siyah Hint Kınası detayları, Glory Siyah Hint Kınası açıklamaları, Glory Siyah Hint Kınası ürünü faydaları, Glory Siyah Hint Kınası ürünü kullanımı, Glory Siyah Hint Kınası ürünü faydaları ve kullanımı, Glory Siyah Hint Kınası ürünü hakkında, Glory Siyah Hint Kınası ürünü yorum, Glory Siyah Hint Kınası ürünü satışı, Glory Siyah Hint Kınası ürünü satan, Glory Siyah Hint Kınası ürünü satış yerleri, Glory Siyah Hint Kınası ürünü satılan yerler, Glory Siyah Hint Kınası ürünü satan yerler, Glory Siyah Hint Kınası ürünü nerede satılır, Glory Siyah Hint Kınası ürünü nereden alınır, Glory Siyah Hint Kınası ürünü nerelerde satılıyor, Glory Siyah Hint Kınası ürünü nerden alabilirim, Glory Siyah Hint Kınası ürünü etkileri, Glory Siyah Hint Kınası ürünü nasıl kullanılır, Glory Siyah Hint Kınası ürünü nerde, Glory Siyah Hint Kınası ürünü faydası, Glory Siyah Hint Kınası ürünü faydaları neler, GLORY SİYAH HİNT KINASI 10GR PKT ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Siyah_Hint_Kınası #Glory #Glory_Siyah_Hint_Kınası #Siyah_Hint_Kınası_içindekiler #Siyah_Hint_Kınası_kullanımı #Siyah_Hint_Kınası_kullanılışı #Siyah_Hint_Kınası_faydaları #Siyah_Hint_Kınası_yararları #Siyah_Hint_Kınası_yan_etkileri #Siyah_Hint_Kınası_zararları #Siyah_Hint_Kınası_satışı #Siyah_Hint_Kınası_nerde_satılır #Siyah_Hint_Kınası_nerden_alınır #Siyah_Hint_Kınası_satan #Siyah_Hint_Kınası_faydası #Siyah_Hint_Kınası_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır