Tarçın Elma Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Cinnamon Apple

Ürün Kodu: Lokman-35204

Marka: Hem Tütsü

% 57

İNDİRİM

16.90 TL 7.20 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 26 Şubat, 2024 Pazartesi günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM TARÇIN ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Cinnamon Apple İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Tarçın Elma kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tarçın Elma Kokulu Tütsü Tarçın Elmalı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Tarçın Elma Kokulu Tütsü Tarçın Elmalı Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM TARÇIN ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Tarçın Elma kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Tarçın Elma Kokulu Tütsü Kullanımı:
Tarçın Elma kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Tarçın Elma kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tarçın Elmalı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM TARÇIN ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM TARÇIN ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

TARÇIN ELMA KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Tarçın Elma Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM TARÇIN ELMA KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Tarçın_Elma_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır