Temiz Ev Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Pure House

Ürün Kodu: LokmanAVM-100052

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 24 Nisan, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM TEMİZ EV KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Pure House İncense Sticks 20Çubuk (±%5)

Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Temiz Ev kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Temiz Ev Kokulu Tütsü Temiz Evlı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Temiz Ev Kokulu Tütsü Temiz Evlı Çubuk Tütsü Buhur (Red Apple incense sticks) ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM TEMİZ EV KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Temiz Ev kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Temiz Ev Kokulu Tütsü Kullanımı:
Temiz Ev kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Temiz Ev kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Temiz Evlı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM TEMİZ EV KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM TEMİZ EV KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

TEMİZ EV KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Temiz Ev Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM TEMİZ EV KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Temiz_Ev_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır