Tutku Aşk Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Passion

Ürün Kodu: LokmanAVM-100226

Marka: Hem Tütsü

% 24

İNDİRİM

42.90 TL 32.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

HEM TUTKU AŞK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Passion İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN) - Doğan Baharatçılık Tic. ve San. A.Ş. tarafından Hindistan'dan ithal edilmiştir.
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Tutku Aşk kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tutku Aşk Kokulu Tütsü Tutku Aşklı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
  • Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
  • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
  • Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM TUTKU AŞK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Tutku Aşk kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Tutku Aşk Kokulu Tütsü Kullanımı:
Tutku Aşk kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Tutku Aşk kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Tutku Aşklı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM TUTKU AŞK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM TUTKU AŞK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

TUTKU AŞK KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü 20li ürünü, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü hakkında, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü hakkında açıklama, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü yorum, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü yorumları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü hakkındaki yorumlar, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü açıklamalı detayları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü faydaları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü kullanımı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü zararları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü zararlı mı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü uyarılar, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü yararları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü yararlı mı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü satışı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü satan, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü satış yerleri, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk TütsüI satılan yerler, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü satan yerler, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü nerede satılır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü nereden alınır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü nerelerde satılıyor, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü nerden alabilirim, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü satılan, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü satılır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü etkileri, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü nasıl kullanılır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü nerde, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü faydası, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ne işe yarar, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ne kadar, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü fiyatı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü fiyatları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü detayları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü açıklamaları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü kullanımı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları ve kullanımı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü hakkında, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü yorum, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satışı, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satış yerleri, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satılan yerler, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü satan yerler, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerede satılır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nereden alınır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerelerde satılıyor, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerden alabilirim, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü etkileri, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nasıl kullanılır, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü nerde, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydası, Hem Tutku Aşk Kokulu Çubuk Tütsü ürünü faydaları neler, HEM TUTKU AŞK KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarınıLokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Hem #Hem_Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_içindekiler #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanımı #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_kullanılışı #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydaları #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yararları #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_yan_etkileri #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_zararları #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satışı #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerde_satılır #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_nerden_alınır #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_satan #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydası #Tutku_Aşk_Kokulu_Çubuk_Tütsü_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır