Tüy Dökücü Toz Bay Bayan 200Gr

Ürün Kodu: LokmanAVM-100342X01

Marka: Tüy - Dök

% 26

İNDİRİM

6.50 TL 4.80 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 06 Mart, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TÜY - DÖK TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN
ÖZEL PARFÜMLÜ DEPİLATORY AGENT 200GR (±%5)

Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR
Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR İzin Belge:
Tüy Döküzü Toz Bay Bayan Üretici Firma: İthalatçı firma Akdoğa Kozmetik, İhracatçı firma Endüstriyel Zone West İmp ve Exp Co. Ltd.
Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR İçindekiler:
Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü içerisinde; Talk pudra, kil, zambak yağı, nane tozu, nemlendirici, tüy dökücü.
Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Kullanımı:
Tüy Döküzü Toz Bay Bayan kullanılışı; Yeteri kadar Tüy - Dök Tüy Dökücü Toz Depilatörü küçük bir tabak-kase içinde ılık su ile krem kıvamına getiriniz. Vücudunuzdaki İstenmeyen Tüyleri örtecek şekilde üzerine sürünüz. 5-7 dakika sonra spatula ucu, plastik bıçak ucu veya benzeri bir alet ile kontrol ediniz. Tüyler kökünden dökülmüş yumuşamış ise temizleyiniz. Vücudunuzdan yumuşamış dökülmüş, alınmış tüyleri bol su ile yıkayarak temizleyiniz. Daha sonra ki epilasyon vaktiniz, tüy uzamasında tekrar aynı şekilde uygulayınız.
Not: Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz. Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır. Cilt üzerinde uzun süre bekletmeyin. Tüy dökücü tozun kullanıldığı uygulandığı bölge herhangi bir rahatsızlık kaşıntı, yanma, acı, kızarıklık vb. tahriş yapmıyorsa, tercihen istediğiniz bölgede kullanılabilirsiniz.
Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Yan Etkileri:
Tüy - Dök Tüy Dökücü Hamam Otu Bilinen Test veya uygulama esnasında tahriş veya istenmeyen bir durum ile karşılaşırsanız uygulamayınız. Uygulama yaparken, kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi olabilir..
Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Tüy - Dök Tüy Dökücü Hamam Otu Ürününün Kullanma talimatlarını mutlaka okuyunuz. Ürünü ilk defa kullanıyorsanız. kullanacağınız bölgede küçük bir alana test amaçlı uygulayıp cilt reaksiyonunu kontrol ediniz.
  • 12-24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksion ile karşılaşmazsınız tozu kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında yanma veya batma hissederseniz tozu derhal temizleyip uygulanan bölgeyi bol su ile yıkayınız.
  • Bu durum devam ederse doktora başvurunuz. Ürünü kol bacak, koltukaltı ve bikini bölgesinde rahatca kullanabilirsiniz.Yüz göğüs perinal ve genital bölgelerde kullanıma uygun değildir.
  • Hamilelik ve regl dönemlerinde doktora danışmadan kullanılmamalıdır. Aynı bölgeye tekrar uygulama yapılacaksa, İki uygulama arasında en az 72 saat beklenmelidir.
  • Göz ile teması durumunda göz bol su ile yıkanmalı ve ambalaj ile birlikte derhal doktora gidilmelidir. Yutulması durumunda ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.
  • Çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz.

Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Ürünü Açıklaması:
Tüy - Dök Tüy Dökücü Toz (200Gr.e ±%5)
Aromalı Depilatory First Class
ÖZEL PARFÜMLÜ FORMÜL

Tüy dökücü toz epilasyon istenmeyen tüyleri dökmek için üretilmiştir. Bay ve bayanlar tarafından güvenle kullanılan bir üründür.

Hoş kokulu parfümü ve uygun kıvamı ile rahatlıkla uygulanır. Aktif formülü ile istenmeyen tüyleri temizler.

"Depilatory Agent Tüy - Dök Tüy Dökücü ile; İstenmeyen Tüylerinizden Zahmetsizce Kurtulun!"

Tüy Dökücü Toz Tüyleri döker.

Tüy kıl köklerinde etkilidir.

Vücuttaki tüyleri kırarak değil kökünden alır.

Uzun süren bir rahatlık verir.

Cildinizi tahriş etmeden döker.

Notlar:

Tüy - Dök Tüy Dökücü Toz Depilatuarı Su ile krem yaptıktıktan sonra ikinci bir defa kullanmayınız.

Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz.

Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır.

Kuru yerde kapalı ambalajında koruyunuz. Islanmış deforme olmuş ambalajları satın almayınız.

Son kullanma tarihi, saklama koşullarına uyulduğunda üretim tarihinden itibaren 5 yıldır.

Uyarı:

Cilt yaralarının olduğu bölgeye, Egzama kızarıklığı, Güneş yanığı, pişik, çatlak deri, açık yara, kesik bölgeler, sivilce, kulak ve burun, yüz, Meme uçlarında, aşırı hassas Genital (Vajina içi, penis başına ve testisler) bölgelerinde kullanılmaz. Cilt üzerinde uzun süre bekletmeyin. Tüy dökücü tozun kullanıldığı uygulandığı bölge herhangi bir rahatsızlık kaşıntı, yanma, acı, kızarıklık vb. tahriş yapmıyorsa, tercihen istediğiniz bölgede kullanılabilirsiniz.

TÜY - DÖK TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

TÜY - DÖK TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR ürünü, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan hakkında, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan hakkında açıklama, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yorum, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yorumları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan hakkındaki yorumlar, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan açıklamalı detayları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan faydaları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan kullanımı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan zararları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan zararlı mı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan uyarılar, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yararları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yararlı mı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satışı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satan, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satış yerleri, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay BayanI satılan yerler, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satan yerler, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerede satılır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nereden alınır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerelerde satılıyor, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerden alabilirim, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satılan, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satılır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan etkileri, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nasıl kullanılır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerde, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan faydası, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ne işe yarar, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ne kadar, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan fiyatı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan fiyatları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan detayları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan açıklamaları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydaları, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü kullanımı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydaları ve kullanımı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü hakkında, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü yorum, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satışı, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satan, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satış yerleri, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satılan yerler, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satan yerler, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerede satılır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nereden alınır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerelerde satılıyor, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerden alabilirim, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü etkileri, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nasıl kullanılır, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerde, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydası, Tüy - Dök Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydaları neler, TÜY - DÖK TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan #Tüy - Dök #Tüy-Dök_Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_içindekiler #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_kullanımı #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_kullanılışı #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_faydaları #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_yararları #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_yan_etkileri #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_zararları #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_satışı #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_nerde_satılır #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_nerden_alınır #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_satan #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_faydası #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır