Tüy Dökücü Toz Bay Bayan 200Gr

Ürün Kodu: Lokman-90122

Marka: Nora

% 22

İNDİRİM

26.00 TL 20.40 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
En geç 07 Mart, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN
ÖZEL PARFÜMLÜ DEPİLATORY AGENT 200GR (±%5)

Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR
Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR İzin Belge:
Tüy Döküzü Toz Bay Bayan Üretici Firma: Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Sayılı Kozmetik Kanununa Göre 27/09/2012 tarihli izin ile üretilmiştir. Kayıt No:105696 Kapalı Ambalajında kullanım bekleme süresi Sınırsızdır.
Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR İçindekiler:
Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü içerisinde; Talk, Kalsiyum, Baryum Sülfür, Bio Karbonat, Parfüm Esansı
Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Kullanımı:
Tüy Döküzü Toz Bay Bayan kullanılışı; Yeteri kadar Nora Tüy Dökücü Toz Depilatörü küçük bir tabak-kase içinde ılık su ile krem kıvamına getiriniz. Vücudunuzdaki İstenmeyen Tüyleri örtecek şekilde üzerine sürünüz. 5-7 dakika sonra spatula ucu, plastik bıçak ucu veya benzeri bir alet ile kontrol ediniz. Tüyler kökünden dökülmüş yumuşamış ise temizleyiniz. Vücudunuzdan yumuşamış dökülmüş, alınmış tüyleri bol su ile yıkayarak temizleyiniz. Daha sonra ki epilasyon vaktiniz, tüy uzamasında tekrar aynı şekilde uygulayınız.
Not: Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz. Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır. Cilt üzerinde uzun süre bekletmeyin. Tüy dökücü tozun kullanıldığı uygulandığı bölge herhangi bir rahatsızlık kaşıntı, yanma, acı, kızarıklık vb. tahriş yapmıyorsa, tercihen istediğiniz bölgede kullanılabilirsiniz.
Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Yan Etkileri:
Nora Tüy Dökücü Hamam Otu Bilinen Test veya uygulama esnasında tahriş veya istenmeyen bir durum ile karşılaşırsanız uygulamayınız. Uygulama yaparken, kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi olabilir..
Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Nora Tüy Dökücü Hamam Otu Ürününün Kullanma talimatlarını mutlaka okuyunuz. Ürünü ilk defa kullanıyorsanız. kullanacağınız bölgede küçük bir alana test amaçlı uygulayıp cilt reaksiyonunu kontrol ediniz.
  • 12-24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksion ile karşılaşmazsınız tozu kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında yanma veya batma hissederseniz tozu derhal temizleyip uygulanan bölgeyi bol su ile yıkayınız.
  • Bu durum devam ederse doktora başvurunuz. Ürünü kol bacak, koltukaltı ve bikini bölgesinde rahatca kullanabilirsiniz.Yüz göğüs perinal ve genital bölgelerde kullanıma uygun değildir.
  • Hamilelik ve regl dönemlerinde doktora danışmadan kullanılmamalıdır. Aynı bölgeye tekrar uygulama yapılacaksa, İki uygulama arasında en az 72 saat beklenmelidir.
  • Göz ile teması durumunda göz bol su ile yıkanmalı ve ambalaj ile birlikte derhal doktora gidilmelidir. Yutulması durumunda ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.
  • Çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz.

Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR Ürünü Açıklaması:
Nora Tüy Dökücü Toz (200Gr.e ±%5)
Aromalı Depilatory First Class
ÖZEL PARFÜMLÜ FORMÜL

Tüy dökücü toz epilasyon istenmeyen tüyleri dökmek için üretilmiştir. Bay ve bayanlar tarafından güvenle kullanılan bir üründür.

Hoş kokulu parfümü ve uygun kıvamı ile rahatlıkla uygulanır. Aktif formülü ile istenmeyen tüyleri temizler.

"Depilatory Agent Nora Tüy Dökücü ile; İstenmeyen Tüylerinizden Zahmetsizce Kurtulun!"

Tüy Dökücü Toz Tüyleri döker.

Tüy kıl köklerinde etkilidir.

Vücuttaki tüyleri kırarak değil kökünden alır.

Uzun süren bir rahatlık verir.

Cildinizi tahriş etmeden döker.

Notlar:

Nora Tüy Dökücü Toz Depilatuarı Su ile krem yaptıktıktan sonra ikinci bir defa kullanmayınız.

Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz.

Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır.

Kuru yerde kapalı ambalajında koruyunuz. Islanmış deforme olmuş ambalajları satın almayınız.

Son kullanma tarihi, saklama koşullarına uyulduğunda üretim tarihinden itibaren 5 yıldır.

Uyarı:

Cilt yaralarının olduğu bölgeye, Egzama kızarıklığı, Güneş yanığı, pişik, çatlak deri, açık yara, kesik bölgeler, sivilce, kulak ve burun, yüz, Meme uçlarında, aşırı hassas Genital (Vajina içi, penis başına ve testisler) bölgelerinde kullanılmaz. Cilt üzerinde uzun süre bekletmeyin. Tüy dökücü tozun kullanıldığı uygulandığı bölge herhangi bir rahatsızlık kaşıntı, yanma, acı, kızarıklık vb. tahriş yapmıyorsa, tercihen istediğiniz bölgede kullanılabilirsiniz.

NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN

TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN 200GR

Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan 200GR ürünü, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan hakkında, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan hakkında açıklama, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yorum, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yorumları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan hakkındaki yorumlar, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan açıklamalı detayları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan faydaları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan kullanımı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan zararları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan zararlı mı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan uyarılar, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yararları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan yararlı mı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satışı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satan, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satış yerleri, Nora Tüy Döküzü Toz Bay BayanI satılan yerler, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satan yerler, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerede satılır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nereden alınır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerelerde satılıyor, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerden alabilirim, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satılan, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan satılır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan etkileri, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nasıl kullanılır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan nerde, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan faydası, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ne işe yarar, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ne kadar, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan fiyatı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan fiyatları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan detayları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan açıklamaları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydaları, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü kullanımı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydaları ve kullanımı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü hakkında, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü yorum, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satışı, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satan, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satış yerleri, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satılan yerler, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü satan yerler, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerede satılır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nereden alınır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerelerde satılıyor, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerden alabilirim, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü etkileri, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nasıl kullanılır, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü nerde, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydası, Nora Tüy Döküzü Toz Bay Bayan ürünü faydaları neler, NORA TÜY DÖKÜCÜ TOZ BAY BAYAN ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan #Nora #Nora_Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_içindekiler #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_kullanımı #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_kullanılışı #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_faydaları #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_yararları #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_yan_etkileri #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_zararları #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_satışı #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_nerde_satılır #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_nerden_alınır #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_satan #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_faydası #Tüy_Döküzü_Toz_Bay_Bayan_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır