Tüy Dökücü Toz - Hamam Otu 200Gr

Ürün Kodu: Lokman-54044

Marka: Kontes

% 8

İNDİRİM

2.60 TL 2.40 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

KONTES TÜY DÖKÜCÜ HAMAM OTU TOZ 200GR (±%5)
AROMALI DEPİLATORY FİRST CLASS

Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR İzin Belge:
Tüy Döküzü Toz Hamam Otu Üretici Firma: Sağlık Bakanlığı İlaç&eczacılık Genel Müdürlüğü 5324 Sayılı Kozmetik Kanununa Göre 18 Aralık 2007 tarihli izin ile üretilmiştir. Kayıt No:0843349 Kapalı Ambalajında kullanım bekleme süresi Sınırsızdır.
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR İçindekiler:
Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü içerisinde; Baryumsülfür, Talk Kalsiyum, Bio Karbonat, Henna
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR Kullanımı:
Tüy Döküzü Toz Hamam Otu kullanılışı; Yeteri kadar Kontes Tüy Dökücü Toz Depilatörü küçük bir tabak-kase içinde ılık su ile krem kıvamına getiriniz. Vücudunuzdaki İstenmeyen Tüyleri örtecek şekilde üzerine sürünüz. 5-7 dakika sonra spatula ucu, plastik bıçak ucu veya benzeri bir alet ile kontrol ediniz. Tüyler kökünden dökülmüş yumuşamış ise temizleyiniz. Vücudunuzdan yumuşamış dökülmüş, alınmış tüyleri bol su ile yıkayarak temizleyiniz. Daha sonra ki epilasyon vaktiniz, tüy uzamasında tekrar aynı şekilde uygulayınız.
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR Yan Etkileri:
Tüy Döküzü Toz Hamam Otu Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR Muhafaza ve Uyarı:
  • Kontes Tüy Dökücü Hamam Otu Ürününün Kullanma talimatlarını mutlaka okuyunuz. Ürünü ilk defa kullanıyorsanız. kullanacağınız bölgede küçük bir alana test amaçlı uygulayıp cilt reaksiyonunu kontrol ediniz.
  • 12-24 saat içinde herhangi bir olumsuz reaksion ile karşılaşmazsınız tozu kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım sırasında yanma veya batma hissederseniz tozu derhal temizleyip uygulanan bölgeyi bol su ile yıkayınız.
  • Bu durum devam ederse doktora başvurunuz. Ürünü kol bacak, koltukaltı ve bikini bölgesinde rahatca kullanabilirsiniz.Yüz göğüs perinal ve genital bölgelerde kullanıma uygun değildir.
  • Hamilelik ve regl dönemlerinde doktora danışmadan kullanılmamalıdır. Aynı bölgeye tekrar uygulama yapılacaksa, İki uygulama arasında en az 72 saat beklenmelidir.
  • Göz ile teması durumunda göz bol su ile yıkanmalı ve ambalaj ile birlikte derhal doktora gidilmelidir. Yutulması durumunda ambalaj ile birlikte doktora başvurunuz.
  • Çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz.
Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR Ürünü Açıklaması:
Kontes Tüy Dökücü Toz 200Gr. Aromalı Depilatory First Class

Tüy dökücü toz epilasyon istenmeyen tüyleri dökmek için üretilmiştir. Bay ve bayanlar tarafından güvenle kullanılan bir üründür.

Hoş kokulu parfümü ve uygun kıvamı ile rahatlıkla uygulanır. Aktif formülü ile istenmeyen tüyleri temizler.

"First Class Kontes Tüy Dökücü ile; İstenmeyen Tüylerinizden Zahmetsizce Kurtulun!"

Tüy Dökücü Toz Tüyleri döker.

Tüy kıl köklerinde etkilidir.

Vücuttaki tüyleri kırarak değil kökünden alır.

Uzun süren bir rahatlık verir.

Cildinizi tahriş etmeden döker.

Notlar:

Kontes Tüy Dökücü Toz Depilatuarı Su ile krem yaptıktıktan sonra ikinci bir defa kullanmayınız.

Tahriş olmuş cilde ve herhengi bir cilt rahatsızlığı olan bölgeye sürmeyiniz.

Kullanım süresinde çok fazla ciltte kalması halinde tahriş edici etkisi vardır.

Kuru yerde kapalı ambalajında koruyunuz. Islanmış deforme olmuş ambalajları satın almayınız.

Son kullanma tarihi, saklama koşullarına uyulduğunda üretim tarihinden itibaren 5 yıldır.

Uyarı:

Cilt yaralarının olduğu bölgeye, Güneş yanığı, pişik, çatlak deri, açık yara, kesik bölgeler, sivilce, kulak ve burun, yüz, Meme uçlarında, aşırı hassas Genital (Vajina, penis başına ve testisler) bölgelerinde kullanılmaz.

KONTES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU

KONTES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU

TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU 200GR.

Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu 200GR ürünü, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu hakkında, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu hakkında açıklama, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu yorum, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu yorumları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu hakkındaki yorumlar, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu açıklamalı detayları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu faydaları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu kullanımı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu zararları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu zararlı mı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu uyarılar, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu yararları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu yararlı mı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu satışı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu satan, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu satış yerleri, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam OtuI satılan yerler, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu satan yerler, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu nerede satılır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu nereden alınır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu nerelerde satılıyor, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu nerden alabilirim, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu satılan, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu satılır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu etkileri, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu nasıl kullanılır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu nerde, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu faydası, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ne işe yarar, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ne kadar, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu fiyatı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu fiyatları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu detayları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu açıklamaları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü faydaları, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü kullanımı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü faydaları ve kullanımı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü hakkında, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü yorum, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü satışı, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü satan, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü satış yerleri, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü satılan yerler, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü satan yerler, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü nerede satılır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü nereden alınır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü nerelerde satılıyor, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü nerden alabilirim, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü etkileri, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü nasıl kullanılır, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü nerde, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü faydası, Kontes Tüy Döküzü Toz Hamam Otu ürünü faydaları neler, KONTES TÜY DÖKÜCÜ TOZ HAMAM OTU ürünü hakkındaki tüm bilgilerini detaylarını LokmanAVM online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz.
#LokmanAVM #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu #Kontes #Kontes_Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_içindekiler #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_kullanımı #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_kullanılışı #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_faydaları #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_yararları #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_yan_etkileri #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_zararları #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_satışı #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_nerde_satılır #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_nerden_alınır #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_satan #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_faydası #Tüy_Döküzü_Toz_Hamam_Otu_faydalımı

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır